פיקוד העורף התרעה במרחב

היריון שיק

הגוף שלך משתנה במהלך תקופת ההיריון, אך זה לא צריך לקרות לסגנון הלבוש שלך

מערכת רשת 19/06/13 21:00הגוף שלך עובר שינויים פיזיולוגיים רבים בתקופת ההיריון ולפעמים זה מאוד מקשה על מציאת בגדים מתאימים, אך זה לא אומר שאת צריכה לוותר על הסגנון והלוק שאת אוהבת. חשוב שגם בתקופה הזאת את תרגישי אישה ותרגישי טוב עם עצמך, והרי זה ברור שאם תיראי טוב,  גם תרגישי טוב.

כיום יש מספיק מעצבים שמתאימים את האופנה העכשווית גם לנשים הרות. מאיה קרמר, סטייליסטית אישית ומייסדת אתר mystylit.com הגיעה ל"אסיפת הורים" עם כמה טיפים חשובים כיצד תוכלי להיראות טוב ולהמשיך להיות מי שאת בזמן ההיריון. 

באתר mystylit.com מאיה קרמר נותנת ייעוץ סטיילינג המותאם בדיוק למידות הנשים הפונות אליה בחינם וכן לתקציב והסגנון שלהן, כולל האקססוריז, ואף מפנה אותן לאתרי חנויות המוכרות און ליין שבהן ניתן לרכוש את הפריטים.

צפו בהמלצותיה של מאיה קרמר בתכנית "אסיפת הורים" (דקה 33:00).
 

נגן וידאו

שם הפריט: פרק 64: חינוך בבית
קוד זיהוי:220245
 

אז בואו נשחט כמה פרות קדושות- לא צריך ללבוש רק שחור או אפור, ולא צריך לקנות רק בגדים גדולים ורחבים ולהקפיד על חגורות מתחת לחזה. אפשר ללבוש בגדים עם פסים לאורך, משבצות ופרינטים. למרות הדעה הרווחת שפרינטים למיניהם מגדילים ומרחיבים, הם דווקא מטשטשים את גודל הבטן, מה שיכול להתאים לנשים קצת גדולות או בשלב מתקדם של ההיריון. הפרינטים מושכים את תשומת הלב ומאריכים את הגוף. את הבטן ניתן לטשטש גם על ידי בגדים נשפכים, כמו שמלות ארוכות וטוניקות וכן, קרדיגנים ארוכים ומחבקים.

ככל שהבטן גדלה ובולטת יותר, החולצות קטנות, אך זה לא אומר שצריך לדחוק אותן לפינה חשוכה בארון ולתת להן להעלות אבק. הנה אקססורי מיוחד לנשים הרות- גומיות נמתחות שניתן להלביש על אזור הבטן  (כן הן מגיעות גם בנפרד ממכנסיים) הקיימות במגוון בדים וצבעים, ובכך תוכלי גם לשמור שהבטן לא תציץ מתחת לחולצה וגם לשלב צבעים ופרינטים ולהעשיר את הסטיילינג שלך.