פיקוד העורף התרעה במרחב

עוגת אוצר שהילדים ישדדו בשניות!

עוגת יום הולדת מקורית לבנים, מאוד מושקעת אך כל כך פשוטה

מערכת רשת 15/06/13 21:00להגות רעיון לעוגת יום הולדת מושקעת לבנות זה דבר די פשוט- הדפס של "הלו קיטי" או קישוטי בצק סוכר של ברבי או פיה, הרבה ורוד- וזה מושלם! במקרה של בנים זה קצת יותר קשה, בעיקר כי הרעיונות הקיימים כל כך בנאליים- כדורגל על דשא מסוכר או בצק סוכר בצורת מכונית.

הנה רעיון מקסים ומקורי ליום הולדת מיוחד שכולו בנים בקוסנפט מרענן- פיראטים. גולת הכותרת היא עוגת היום הולדת, כמובן- עוגת אוצר מושקעת שלא תאמינו כמה היא קלה להכנה (גם למאותגרי בצק סוכר ולבעלי ידיים שמאליות...). 

 

נגן וידאו
 
 מה צריך ואופן ההכנה:

שתי עוגות שוקולד עגולות פשוטות, בגדלים שונים (גדולה וקטנה), גנאש שוקולד (או ממרח מעורבב עם מים רותחים) .לציפוי העוגות- המון אצבעות שוקולד חלב של עלית ממולאות בעדשים או בסוכריות קופצות, סרטים יפים לקשירה מסביב, ממתקים ו/או קישוטים לא אכילים לעוגות, בהתאם לנושא החגיגה.

מצפים את העוגות בציפוי השוקולד ומצננים מעט, בכדי שהציפוי יתייצב. מניחים את הגדולה מבין העוגות בצלחת הגשה, וממקמים בזהירות את ההקטנה מעליה. מצמידים את אצבעות השוקולד בעמידה מסביב לשתי העוגות בשתי קומות וקושרים כל קומה בסרט. ממלאים בסוכריות/מטבעות שוקולד/שרשראות- מסדרים את הממתקים סביב לקומה השנייה ומעלה. מקשטים מלמעלה בסוכרייה יפה על מקל או בקישוט מרכזי אחר.