פיקוד העורף התרעה במרחב

מכתב לחיילים מאביגדור קהלני

21/05/15 09:58 

חיילים יקרים!
 
בשגרת היומיום, בעומס פעילות שלא פוסקת, כל חייל צריך פינה קטנה בה הוא יכול להרגיש ב"בית", מקום של שקט וכיף. מקום שאפשר להטעין בו מצברים, ולעסוק בו בפעילות שמפיגה את השגרה המאומצת של האימונים והתעסוקה השוטפת והחשובה.
 
אחת המשימות המרכזיות שלנו באגודה למען החייל היא הקמת פינות כאלו בבסיסי צה"ל ברחבי הארץ- מועדונים ופינות רווחה שונות. במהלך השנים הקמנו אלפי מועדוני רווחה בכל מקום שבו משרתים חיילים וחיילות.
 
הקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין, שתורמת רבות למען החיילים במגוון פרויקטים, לקחה על עצמה פרויקט נוסף עבורם: מדובר במבצע חסר תקדים בהיקפו להקמת 273 מועדונים, זהים באבזורם ובעיצובם, בבסיסי צה"ל ובמוצבים שונים בכל הארץ.
השריונר שמחלץ איבריו אחרי פעילות מאומצת בטנק, התצפיתנית שסיימה משמרת ארוכה בריכוז המקסימלי הדרוש וגם הגולנצ'יק שחזר מאימון בשטח- כולם יגיעו לאותו מועדון: מרווח, מפנק ומעל הכול נותן תחושה אמיתית של בית באמצע הבסיס.
 
תמונה גדולה

שם הפריט: אביגדור קהלני
קוד זיהוי:218617
 
עובדי האגודה כולם נרתמו להוצאתו לפועל בשנת פעילות אינטנסיבית שבסופה ייהנו עשרות אלפי חיילים ממועדונים חדשים ומשודרגים, ומהנחת והכיף שאנחנו כל כך רוצים להעניק להם.
 
החיבור של הקרן לידידות בפרויקטים לטובת חיילי צה"ל הוא מבורך ומסמל יותר מכל את הקשר שבין צבא חזק לבין קהילה תומכת, שמכירה תודה ערכית על פועלם של החיילים. תרומתה והירתמותה של הקרן לידידות למענכם היא תמיכה חשובה ועל כך אנו מכירים לקרן, ולרב אקשטיין העומד בראשה – תודה גדולה.
 
אני מאחל לכם הצלחה רבה בשירותכם והנאה גדולה ממועדוני הידידות,
 
שלכם ובשבילכם,
 
אביגדור קהלני
יו"ר האגודה למען החייל