פיקוד העורף התרעה במרחב

משדר למען ילדי וראייטי 2016

האמנים האהובים על הילדים מתקבצים על במה אחת גם השנה, שרים מכל הנשמה - ואתם תורמים מכל הלב

  • שתפו את החברים -

כמידי שנה וכמיטב המסורת, "רשת" מתגייסת למען ילדי "וראייטי" בערב התרמה מרגש. אליאנה תדהר ועמוס תמם ינחו גם השנה את הטקס אשר יועבר בשידור חי באתר ובאפליקציית "רשת", ביום שני, 18 ביולי, בשעה 21:00 ממוזיאון  ארץ ישראל ברמת אביב.

במהלך השבועות האחרונים, קיבלו משפחות ילדי וראייטי ביקור מפתיע של דמויות אהובות שאותם הילדים מעריצים: ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו, הטניסאית שחר פאר, כוכבת הילדים רינת גבאי, הזמרת נסרין קדרי ועוד. המפגשים המרגשים ישודרו במהלך הערב. 

השחקן והמנחה אוריאל יקותיאל ויוצאת "הישרדות הונדורס" לירון רביבו, שעומדים להנחות יחד את "החופשה המושלמת", ילוו את השידור ממוקד ההתרמות הארצי של חברת "הראל" ויעדכנו לאורך הערב על מצב התרומות שנאספות במהלך השידור החי. לצידם, במוקד יתארחו מנחה וכוכבי "הישרדות הונדורס": גיא זו-ארץ, רון שובל, מושיק גלאמין; כוכבי מכבי תל-אביב בכדורסל: גל מקל, גיא פניני, איתי שגב, יוגב אוחיון, דגן יבוזרח; כוכבי מכבי חיפה בכדורגל: נטע קינן, אייל משומר, דקל לביא, אלירן עטר; כוכבי הילדים: יובל המבולבל, מיקי קופיקו, ועוד.

נגן וידאו
 
אליה פלאו פוגש את סאבלימינל


השנה, יעמוד ערב ההתרמה של וראייטי בסימן מחווה ליוצרים של שירי הילדים הקלאסיים של כל הזמנים בעיבודים חדשים שיופקו במיוחד לערב זה ע"י המפיקים המוסיקליים ויוצאי The Voice ישראל, גיא ויהל. כל השירים יבוצעו בדואטים מפתיעים, ייחודיים ומרגשים ע"י מיטב אמני ישראל :
שלומי שבת וחנן בן ארי יבצעו את "בואי אמא", עומר אדם וסאבלימינאל יבצעו את "שבת בבוקר", עדן בן זקן ורבקה זוהר יבצעו את השיר "הדרך אל הכפר", ליאור נרקיס ולירן דנינו יבצעו את השיר "גלי", יובל דיין ועידן עמדי "הילדה הכי יפה בגן", משה פרץ וסטטיק ובן אל "רציתי שתדע" , קורין אלאל ודקלה "שיר לשירה", קובי אפללו ואליעד נחום – "יש לי ציפור קטנה בלב", אליאנה תדהר ועמוס תמם, מנחי הטקס, יבצעו יחד עם אגם בוחבוט את "תפילה".

תמונה
 
כשאליה פלאו פגש את סאבלימינל


"וראייטי" ישראל עוזר ותומך בילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים, והינו אחד מבין חמישים וארבעה סניפי וראייטי בעולם הפועלים למען אותה מטרה. אלפי ילדים בישראל נהנים מידי שנה מהסיוע של וראייטי במגוון תחומים: טיפולים רפואיים, טיפולים פארא רפואיים, ציוד ועזרים רפואיים ושיקומיים, מחשבים, סייעות, חונכות ועוד.

בראש וראייטי ישראל עומדים: עו"ד אורי סלונים-יו"ר, אודי אנג'ל-נשיא, ריקי אריאל-מנכ"ל.
 
עורכת – שרון הורוביץ ברדה
חברת הפקה pre2post
  • שתפו את החברים -