21:00 רביעי ושבת

כתבה בדיקה

כותרת משנה

  • שתפו את החברים -

 "4 חתונות", דוקו-ריאלטי קומי שבו 4 כלות נפגשות, כל פעם זו בחתונתה של אחרת. על כל אחת מהן לנקד את שלושת החתונות האחרות ע"פ קריטריונים קבועים: אולם אירועים, שמלת כלה, טקס החופה, קייטרינג והחוויה הכללית. מי שתזכה לציון הגבוה ביותר שניתן לה על ידי חברותיה, היא הזוכה של אותו הפרק ותקבל את התואר הנכסף - החתונה הכי שווה.   תמונה גדולה     "4 חתונות" מבוסס על פורמט בריטי המשודר בבריטניה כבר 4 עונות, זאת במקביל לשידורו גם בארה"ב, צרפת, גרמניה, איטליה, שוודיה, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, רומניה ועוד. הפורמט זכה להצלחה בכל הטריטוריות בהן הוא שודר עד כה.   "4 חתונות" מבוסס על פורמט בריטי המשודר בבריטניה כבר 4 עונות, זאת במקביל לשידורו גם בארה"ב, צרפת, גרמניה, איטליה, שוודיה, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, רומניה ועוד. הפורמט זכה להצלחה בכל הטריטוריות בהן הוא שודר עד כה. 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: Black weekend
קוד זיהוי:191032
Black weekend
 

 

קריינות: שי גולדשטיין עורכת: עדי לוי חברת הפקה: גיל הפקות   "4 חתונות" מבוסס על פורמט בריטי המשודר בבריטניה כבר 4 עונות, זאת במקביל לשידורו גם בארה"ב, צרפת, גרמניה, איטליה, שוודיה, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, רומניה ועוד. הפורמט זכה להצלחה בכל הטריטוריות בהן הוא שודר עד כה.  

 

גלריה גדולה

שם הפריט: טיטי איינאו
קוד זיהוי:349
 

 

 

"4 חתונות", החל מיום חמישי ה-16 ביולי, בשעה 21:00 ב"רשת"! "4 חתונות", החל מיום חמישי ה-16 ביולי, בשעה 21:00 ב"רשת"!   "4 חתונות" מבוסס על פורמט בריטי המשודר בבריטניה כבר 4 עונות, זאת במקביל לשידורו גם בארה"ב, צרפת, גרמניה, איטליה, שוודיה, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, רומניה ועוד. הפורמט זכה להצלחה בכל הטריטוריות בהן הוא שודר עד כה.  

 

נגן וידאו

שם הפריט: "למה, זה כיף להתחתן?"
קוד זיהוי:241008
 

 

מי שתזכה לציון הגבוה ביותר שניתן לה על ידי חברותיה, היא הזוכה של אותו הפרק ותקבל את התואר הנכסף - החתונה הכי שווה.  

 

נגן וידאו

שם הפריט: אלמוג קריאף בבית השופטים
קוד זיהוי:240974
 

 

"4 חתונות" מבוסס על פורמט בריטי המשודר בבריטניה כבר 4 עונות, זאת במקביל לשידורו גם בארה"ב, צרפת, גרמניה, איטליה, שוודיה, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, רומניה ועוד. הפורמט זכה להצלחה בכל הטריטוריות בהן הוא שודר עד כה.  

 

  • שתפו את החברים -