פיקוד העורף התרעה במרחב

רצועת הבוקר המחודשת של רשת

החל מה-5 לינואר עוברים לשדר בימי ראשון עד שלישי עם תכניות בוקר חדשות

מערכת רשת 04/01/14 22:00החל מינואר 2014, עם המעבר לימי השידור ראשון-שני-שלישי, רצועת היום של "רשת" מתרחבת עם שידורים אקטואליים ותכניות חדשות. עם תחילת שנת  2014, ועם מעבר ימי השידור של "רשת" לראשון-שני-שלישי, רצועת היום של "רשת" מתאימה עצמה גם היא. רצועת הבוקר תיפתח כבר בשעה  06:00 (במקום 6:30 ) ותימשך עד השעה 16:45 כך שתלווה את הצופים לכל אורך היום. הרצועה החדשה תכלול את התכניות המוכרות והמצליחות של "רשת" כמו "העולם הבוקר", "אסיפת הורים" ו"מדברים על זה" לצד תכניות חדשות ואקטואליות שיתווספו לרצועה.


רצועת ה- Day Time החדשה:


"רגע לפני העולם הבוקר" (06:00-06:45)

דורי בן זאב ושני נחשוני יפתחו את הבוקר עם קריאת עיתונים ואתרי אינטרנט, בעדכונים על מה שקרה בארץ ובעולם בזמן שישנו - הדברים הטובים והרעים, כותרות כלכליות וסיפורים אנושיים.
בין דפדוף לדפדוף, יקבלו הצופים את כל המידע שזקוקים לו על הבוקר: תחזית מזג האוויר בכדי לדעת מה כדאי ללבוש היום, עדכונים על עומסים חריגים בכבישים כדי לא להיתקע בפקק בדרך לעבודה ועוד.

"העולם הבוקר" (06:50-09:00)

תכנית הבוקר המצליחה והוותיקה של "רשת" נשארת עם האצבע על הדופק. ב-2014 השידור החי מהאולפן עם אברי גלעד והילה קורח ישולב עם שידורים חיים מהשטח של כל אירוע אקטואלי.

תמונה גדולה

שם הפריט: דיי טיים
קוד זיהוי:199738
 


"שיחת היום" (09:00-11:00)

פאנל אקטואליה חדש בהנחיית לוסי אהריש, המנסה לעשות סדר בבלגן החדשותי היום-יומי בארץ ובעולם. לוסי וחברי הפאנל בודקים את הכותרות ברמה המעשית ובודקים את השפעתה ונגיעתה של כל ידיעה לחיים היומיומיים שלנו.

"אסיפת הורים" (10:00-11:00 )

תכנית הייעוץ המצליחה בהנחייתו של קובי מחט תשודר בימים ראשון ושלישי עם פרופ' עמוס רולידר ובימי שני עם ד"ר מיכל גולן.
התוכנית עם פרופ' עמוס רולידר וקובי מחט ממשיכה במתן סיוע  להורים בהתמודדות היום-יומית מול האתגר הגדול – גידול וחינוך הילדים בדרך הראויה.
במתכונת החדשה ימשיכו פרופ' רולידר וקובי מחט לענות לצופים על שאלות שהופנו דרך דף הפייסבוק והטלפון, ויארחו מומחים שונים שתחום פועלם רלוונטי לכל משפחה בישראל. לתכנית יתווספו פינות חדשות כמו אירוח הורים מודאגים באולפן, פתיחת קו מיוחד לסבים וסבתות שהפכו למערך תמיכה מרכזי במשפחות ועוד.

התוכנית עם ד"ר מיכל גולן וקובי מחט ממשיכה לתת מענה לצופים בנושאי בריאות המשפחה והילד ותעסוק בתכנים בריאותיים הנוגעים בראש ובראשונה להורים .
בתוכנית יינתן דגש מיוחד על כל מה שקשור ברפואת ילדים: התפתחות, תזונה, הריון ולידה ,טיפול במחלות ילדות אופייניות, פעילויות לילדים ועוד.

"מדברים על זה" (15:30-16:45)

שי גולדן ונעמה חן בתכנית אקטואליה העוסקת בענייני היום בזמן אמת אך בזווית שונה, ומציגה גם את הנושאים המעניינים שבשולי החדשות. בתכנית ידברו על הנושא החם שמעסיק את הצופים, המקרים שמסעירים את הרשת, השוואות מחירים צרכניות, ראיונות עם אורחים מיוחדים ועוד.

ה-DAY TIME החדש של רשת, החל מה-5 בינואר.

התוכנית X FACTOR ישראל תשודר בימי א' ו - ג' בשעה 21:00 ומיד אחריה "המופע של רד ודביר"

התוכנית "המערכת עם מיקי חיימוביץ'" תשודר בימי ב' בשעה 21:00 ומיד אחריה הקומדיה "שנות ה - 80"


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת