פיקוד העורף התרעה במרחב

הלך לישון במנצ'סטר - קם בפריז

סיפורו המדהים של צעיר בריטי שיצא למועדון במנצ'סטר וקם בשדה התעופה בפריז

מערכת רשת 19/11/13 16:34לוק הרדינג, צעיר אנגלי בן 19, יצא לבלות עם חבריו במועדון בעיר מנצ'סטר שבאנגליה. משום מה הוא החליט לקחת את הדרכון במקום תעודת הזהות על מנת שיוכל להיכנס למועדון. בזמן שהיה במועדון, הוא שתה לא מעט, עד שהשתכר, יותר מדי כנראה. כשהוא שיכור וחסר מודעות למה שקורה, הוא החליט שהוא רוצה לראות את מגדל אייפל שבפריז, רק שבניגוד לכל אדם נורמלי ששותה קצת, הוא אכן פעל לשם כך. לכן הוא הזמין טיסה לפריז ומיד לאחר מכן, הוא הזמין מונית לשדה התעופה במנצ'סטר. נהג המונית ההמום לא שאל יותר מדי שאלות והסיע אותו לנמל. למחרת, לאחר כמה שעות טובות של שינה, הקאות ובלבול, מצא את עצמו הרדינג בשירותי שדה התעופה שרל דה גול שבפריז.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: המרחק בין מנצ'סטר לפריז
קוד זיהוי:196575
המרחק בין מנצ'סטר לפריז
 

כשתיאר את שקרה אמר: ";כשקמתי בבוקר, לא הבנתי מה קורה איתי, אך זכרתי משהו עם שדה תעופה ופריז ואז הבנתי איפה אני נמצא וחשבתי לעצמי - איזה בלאגן";. עוד הוסיף, ";זאת פעם אחרונה שאני לוקח דרכון כדי להיכנס למועדון";.
לבסוף התקשר הרדינג לאמו והזמין טיסה חזרה למנצ'סטר. אלא שעד הטיסה הבאה חזרה הביתה הוא היה צריך לחכות 8 שעות. אך אל דאגה, הוא ניצל את הזמן טוב מאוד ונסע, ניחשתם נכון, לראות את מגדל אייפל. ויוה לה פראנס.

 

 קרדיט: אתר ה";דיילי מייל";

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מגדל אייפל. בסוף הוא הספיק לרא
קוד זיהוי:196576
מגדל אייפל. בסוף הוא הספיק לראות אותו
 

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: לוק הארדינג
קוד זיהוי:196577
לוק הארדינג. יודע לעשות חיים
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת