פיקוד העורף התרעה במרחב

הם המילרים, אנחנו צחקנו

הקומדיה החדשה של ג'ניפר אניסטון היא מסע מושלם בין הומור רדוד לשנינות

טל בן- ציון 09/09/13 10:38סוחר סמים שמסרב להתבגר, חשפנית ממורמרת שמאסה במקצוע, נערה שברחה מהבית וחנון ג'ינג'י שאף פעם לא התנשק נכנסים יחד לתוך קרוואן אחד כדי להבריח משלוח של מריחואנה יוקרתית ממקסיקו לארה";ב.  כך מתחילים האירועים בקומדיה הפרועה של רוסן מרשל ת'רבר ";אנחנו המילרים";. 

 

בסרט, סוחר הסמים הקטן דיוויד קלארק (ג'ייסון סודיקס) נשלח בניגוד לרצונו, למשימת הברחת סמים ממקסיקו. על מנת  שלא יחשדו בו, מחליט לאמץ לוק ";משפחתי"; ולשם כך מגייס את שכנתו רוז החשפנית (ג'ניפר אניסטון), והילדים קני  הנטוש (וויל פולטר) וקייסי (אמה רוברטס, אחיינית של ג'וליה) שברחה מהבית. הארבעה מתחזים למשפחה אמריקאית נורמטיבית בחופשה משפחתית ומצפים לעבור את הגבול כששני טון סמים מוחבאים בקרוואן שלהם, בבטחה. כמובן שהרעיון ";הגאוני"; מוביל לשרשרת אירועים בלתי צפויים ומסוכנים במיוחד. 

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: המילרים
קוד זיהוי:191826
ג'ן וג'ייסון. דווקא נראים חמודים ביחד
 

 

כמובן שדרך ההרפתקאות שכוכבי הסרט עוברים, הם מתמודדים עם הבעיות האישיות שצברו טרם המסע המופלא. קני שלעולם לא נגע באישה לומד לנשק, קייסי הקשוחה מגלה את הרכות שבה וכמובן רוז הממורמרת ודיוויד הדביל מתעלים את השנאה ביניהם לאהבה. הכל צפוי מראש, אבל לא נשכח מהלב ובסוף הסרט כשארבעת הזרים המנוכרים שלא היה כל קשר ביניהם  הופכים למשפחה גדולה ומאושרת, ניתן יהיה למצוא חיוך מבויש גם על שפתיו של הצופה הציני ביותר.

 

 ";המילרים"; הוא חגיגה של ז'אנרים משולבים. בין היתר ניתן לראות בו קומדית פשע, קומדיה רומנטית, קומדיה מטורפת, סרט התבגרות וסרט מסע. הוא אף אחד מהם והוא כולם ביחד, ובעיקר סרט חמוד ביותר שמספק קצת יותר משעה וחצי (אם כי לא שמים לב לכך) של צחוק מתגלגל, קצת נמוך, קצת ברנז'אי, קצת פוסט מודרני ומאד מהנה.

 

 

 

 

 

רבים ביקרו את סצינת הסטרפטיז הלוהטת של אניסטון, אבל דווקא סצינה זו, שאולי ייראו  בה מיותרת וסתמית, היא עוד מקום אליו ג'ן לא הגיעה קודם בקריירה המשובחת שלה, המורכבת רובה ככולה ממשחק בקומדיות רומנטיות, וכל השונה, הנועז והקיצוני הרי זה משובח. שאפו.

 

בסופו של הסרט ניתן למצוא כמה רגעים היסטריים מדי של פספוסים. על אף מאמציה של ג'ניפר אניסטון להתנער מדמותה של רייצ'ל מ";חברים";, צפויה בסוף גם הפתעה נהדרת לנוסטלגיים שביננו, שלא תשאיר אתכם אדישים. מומלץ בחום.

 

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת