פיקוד העורף התרעה במרחב

לראשונה בישראל - Black weekend

חגיגת סופשבוע של קניות, מהלך השיווק החדש של "רשת"

מערכת רשת 23/09/13 05:29 

 ";;;Black Weekend";;; , חגיגת סופשבוע של קניות המבוססת על מסורת ה -BLACK FRIDAY- כינוי ליום שישי שלמחרת חג ההודיה, שפותח את עונת המכירות לקראת חג המולד. יום זה הוא יום שיא של הצרכנות בארצות הברית ועכשיו הוא מגיע גם לישראל.
לראשונה בישראל ";;;רשת";;; יוזמת מהלך שיווקי שכולו חגיגת קניות בה המותגים המובילים והנחשקים יציעו את ההנחות הגדולות ביותר בשנה. חגיגות סופשבוע יתקיימו בין ה - 16 ל 19 באוקטובר במסגרת מהלך שיווקי שימותג כ Black weekend ויקודם בקמפיין טלוויזיה, באתר האינטרנט של רשת Reshet.tv-  באפליקציית ";;;רשת";;;, וכן יקודם ברשתות החברתיות. המהלך כולו ילווה בפריסת מדיה חוץ מסכית.
תמונה גדולה

שם הפריט: Black weekend
קוד זיהוי:191032
Black weekend
 
המהלך השיווקי נולד לפני מספר חודשים בעקבות צורך של החברות הישראליות המובילות במשק אשר חיפשו מענה שיווקי לתקופה של ";;;אחרי החגים";;;, ולפני מכירות סוף השנה . לאור היענות גדולה של מפרסמים מובילים החליטה ";;;רשת";;; לצאת למהלך כולל זה, ראשוני בישראל, שמטרתו להפוך למהלך קבוע שיתקיים אחת לשנה. 
אילן טוביהו , משנה למנכ";;;ל רשת:";;; ";;;רשת";;; מובילה מהלך חדשני וראשוני מסוגו בישראל  שנעשה בשיתוף עם המפרסמים, שרבים מהם כבר החליטו לקחת חלק ב-Black weekend.
במהלך ש";;;רשת";;; יזמה, עם ישראל יוכל ליהנות מחגיגת קניות עם הנחות משמעותיות במהלך סופשבוע שלם, והרבה לפני סוף השנה. ";;;רשת";;;, כגוף תקשורת מוביל, רואה חשיבות רבה בשימוש המדיה שלה לטובת צרכי הצרכן. אני מאמין שהBLACK WEEKEND יהפוך למסורת שתלווה אותנו הרבה שנים קדימה.";;;
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  black weekend

  משה גורסיה | 12/10/13 13:10

  אני בעל 2 חנויות מעונין להצטרף לblack weekend איך מצטרפים ? נא צרו איתי קשר:050-867040 משה תודה

  הגב להתגובה זו | סגור

 • 2

  שאלה

  NNN | 13/10/13 17:10

  באיזה קניונים נמצא הבלאק וואקנד?

  הגב להתגובה זו | סגור