פיקוד העורף התרעה במרחב

רופא הכה חולה לב בעודו קשור

רוסיה: רופא נתפס במצלמה כאשר הוא מכה חולה לב, שעות לאחר מכן החולה נפטר

מערכת רשת 04/07/13 04:36רופא רוסי נתפס במצלמות האבטחה של בית החולים, כאשר הוא מכה חולה לב. שעות לאחר מכן הובהל החולה לטיפול נמרץ שם גם נקבע מותו.

לאחר שהתמונות התפרסמו הודה הרופא בתקיפה והאשים את התשישות הקשה שלאחר משמרת בת 24 שעות רצופות. הרופא שבעברו לא נתגלה רבב טען גם שהחולה הקניט אותו בשמות גנאי וזה היה הזרז לתקיפה מבחינתו.  

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  גזענות

  מיכאל שכטמן | 04/07/13 05:07

  מספיק כבר ללכלך על רוסים אם אתם שונאים אותנו ולא מבינים את השפה אז לכו תלמדו רוסית יש לכם בעיה לשלם 250 שקלים ועל אייפון אין לכם שום בעיה שהוא עולה 4000-5000 שקלים את זה אין לכם בעיה לקנות וכל היום לבכות שאין לכם כסף כי אתם סתם קונים שטויות בושה וחרפה יא גזענים ואת האמת אני ילד בן 11 ואני רוסי גאה!!! ואם תשימו לב תראו שכל הדברים הטובים קוראים בגלל הרוסים!!! וכל הדברים הרעים קוראים בגלל המרוקאים או הערבים!!! כל היום אתם מקטרים וזה כבר חירפן אותי ואת כולם אנחנו יודעים להעריך את החיים ואתם לא (המרוקאים) אז תמחקו את התוכן הזה כי הוא פוגע כל מי שלא יודע רוסית יתרגם??, ???????, ??????, ????? ????? ???????? ? ??????? ??????, ? ?? ????? ?? ????????, ?????? ??? ?? ? ??????? ??????? ? ???????, ?? ???? ??????? ??????, ?????? ??? ? ??? ??? iPhone ?????? ????, ??? ????? ? ??? ??? iPhone 5 ???? ??? ??????? ??? Hzoim ? ?? ?????????? ??????? ????????? ???????, ? ?? ?? ???????, ???????????? ?? ?????? ?????, ?? ??, ??? ??????? ?? ??? ?? ?????? ??? ?? ?? ????? ??????????? ??????????, ???? ?? ???????, ??? ??? ??????? ??????, ??? ?????????? ????????? ???????, ??? ??? מצטער שזה ארוך פשוט זה האמת הכואבת

  הגב להתגובה זו | סגור

 • 2

  סך הכל שתי מכות.. זה לא אמור לגרום למותו -,-"

  דניאל | 04/07/13 06:07

  • הכאת חולה קשור

   עוזי מיכאלי | 06/07/13 14:07

   באכזרית כזאת צריך להכניסו למכונית קירור ולשלוח אותו ל ס י ב י ר לעשר שנים