פיקוד העורף התרעה במרחב

סדרה חדשה לנאור ציון- "עממיות"

נטע גרטי ,אניה בוקשטיין, רותם זיסמן ומורן אטיאס לוהקו לסדרה חדשה

מערכת רשת 11/02/13 11:46נטע גרטי, אניה בוקשטיין ,רותם זיסמן ומורן אטיאס יככבו כרביעייה המרכזית בסדרה החדשה
";עממיות"; של ";רשת";

";עממיות"; מגוללת את סיפורן של ארבע חברות שמגיעות מהפרובינציה, משנות את שם משפחתן ומצליחות להשתחל לאגף הנהלת החשבונות באחד מהמשרדים היוקרתיים ביותר של שוק ההון בארץ.הן מסוות את התנהגותן האמיתית ואת סגנון דיבורן ומנסות בכל כוחן להשתמש בקשרים החדשים שלהן כדי למצוא חתן מולטי מיליונר אשר יגשים להן את כל המשאלות.
בדרכן למטרה הן מנסות לפתור בדרכן הקומית אין ספור סוגיות של בינו לבינה ואסטרטגיות כיבוש שונות שדורשות מהן לגייס את כל חוכמת הרחוב שלמדו בילדותן.

נאור ציון, שעבר ל";רשת"; כתב ויביים את הסדרה ";עממיות"; וזהו למעשה הפרויקט הראשון של נאור ציון ב";רשת"; .

 

תמונה גדולה

שם הפריט: עממיות
קוד זיהוי:177372
אניה בוקשטיין ורותם זיסמן
 

 


נאור ציון מסר היום כי,";אני שמח מאוד ונרגש לצאת לדרך עם סדרה שאני מאוד מאמין בה ולשמחתי הרבה הצלחנו לגייס את ה";דרים טים"; הטוב ביותר עבור ארבעת התפקידים הנשיים הראשיים בסדרה . היה לי חשוב מאוד שמלבד העובדה שהן צריכות להיות שחקניות ברמה הגבוהה ביותר, כולן יהיו נשים חזקות בעלות כריזמה טבעית כובשת שתגרום לקהל להתאהב בהן";.


צילומי הסדרה יחלו בתחילת האביב והאודישנים לשאר התפקידים בסדרה יושלמו בימים אלה.

 

נטע גרטי, שחקנית טלוויזיה ותיאטרון מוערכת, ,כולם מכירים אותה בתור ";קוקי"; בבורר, שיחקה בסרטו של אבי נשר ";סוף העולם שמאלה"; בו הייתה מועמדת לפרס אופיר, בנוסף שיחקה בתפקידם ראשיים בסרט ";חי אהבה"; על פי ספרה של צרויה שלו ובסרט ";החוב"; לצד גילה אלמגור, וכיום משחקת בתאטרון הקאמרי .
 


אניה בוקשטיין, התגלתה בגיל 14 בסרט ";ארץ חדשה"; בו הייתה מועמדת בפרס אופיר ובכך הפכה לשחקנית הצעירה ביותר שהייתה מועמדת לפרס זה. אניה שחקנית טלוויזיה ותאטרון ולאחרונה גם זמרת, שיחקה בסרט המצליח הסודות , מתנה משמים , ב";שיר שלנו"; הבורר .רותם זיסמן, בוגרת בית הספר למשחק של יורם לווינשטין שיחקה בסרטו של שמי זרחין ";הכוכבים של שלומי"; ולאחרונה בסרטו המצליח ";העולם מצחיק";, שיחקה בסרטו של דובר קוסאשווילי ";מתנה משמים"; ולאחרונה בסרט ";המשגיחים";. זיסמן שיחקה גם בסדרה ";מילואים";, ";השיר שלנו";, ";טקסי דריבר"; ו";שביתה";.

מורן אטיאס, כוכבת בינלאומית, שחקנית מצליחה בארץ ובחו";ל, שיחקה לצד ראסל קרואו וליאם ניסן ,שיחקה בסדרה האמריקאית CRASH ולאחרונה כיכבה בסדרה אלנבי.

תסריט ובימוי: נאור ציון
מפיקים: מרק ומיכאל רוזנבאום

 

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
  • 1

    פשוט בושה וגזענות !

    אבי גרשו | 26/01/14 20:01

    נאור ציון מצחיק נכון אבל לעשות סדרה על ״פרחות״ פשוט בושה, אפ הינו עושים סדרה על שכנזיות זבלות כל העולם היה עושה סרטים מזרחיות תעשו קעש יורדים וצוחקים עליכן!

    הגב להתגובה זו | סגור