פיקוד העורף התרעה במרחב

חשיבות מוצרי קידום מכירות לעסקים

אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק את קהל הלקוחות היא דווקא באמצעות מוצרי קידום מכירות

מערכת רשת 01/07/12 09:25כיום, התחרות בעולם העסקים היא אינטנסיבית יותר מאי פעם. בכל תחום ישנם מספר מתחרים המבקשים לשבות את לב הלקוחות ולגרום להם לקנות את המוצרים או השירותים השונים. כל עסק ועסק מבקש לעלות על מתחריו ולהצליח כמה שיותר בתחום בו הוא פועל.

עם התפתחות עולם העסקים, נוצרו אינספור שיטות שיגרמו ללקוחות לרכוש את המוצרים של בית עסק מסוים. בין יתר השיטות פותחו דרכי פרסום אגרסיביות, תיאוריות פסיכולוגיות שיווקיות ודרכי עיצוב שימשכו יותר קונים. עם זאת, בפועל, אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק את קהל הלקוחות היא דווקא באמצעות מוצרי קידום מכירות.
שלל יתרונות במוצר אחד
מוצרים אלו, כשמם כן הם – מקדמי מכירות. הם יכולים להיות כל דבר, כל עוד הם נושאים את לוגו העסק או החברה. אביזרים שונים, למשל, מציעים לנעזרים בהם מגוון יתרונות נהדרים. ראשית, הם מוכיחים ללקוחות הוותיקים כי בית העסק מעריך אותם. כל אחד מאיתנו אוהב לקבל שי צנוע מדי פעם, בלי שום סיבה.
שנית, עצם כך שלוגו העסק מוטבע על גבי המוצרים, הוא נחשף בצורה מרבית ונשאר בתודעת הלקוחות, הן הקיימים והן הפוטנציאליים. בצורה זו, בפעם הבאה שלקוח מסוים יחפש מוצר מסוים, הוא יפנה דווקא אל בית העסק המוכר לו, זה שהוא מכיר את הלוגו שלו ובוטח בו.
יתר על כן, כיום מוצרים איכותיים בלבד אינם הדבר החשוב היחיד בעת העסקה. דווקא הערך המוסף המתלווה אליהם ואל בית העסק בכלל הוא שיגרום ללקוחות לחזור ולהביא לקוחות נוספים. כחלק מחוויית קנייה חיובית, אתם מוסיפים לחבילה גם מוצר מקדם מכירות כזה או אחר, וזכיתם להעניק ערך מוסף יקר.
מוצרי קידום קלאסיים
ישנם מספר מוצרי קידום מכירות שנחשבים לקלאסיים בתחומם. מוצרים אלו כוללים בין היתר לוחות שנה, עטים, דפי ממו (Memo), מחזיקי מפתחות ועוד. הסיבה להיותם קלאסיים היא שהם תמיד יסייעו בתחומי חיים אחרים ללקוח הממוצע. זה תמיד טוב שיהיה עוד עט בתיק או שיהיו דפי ממו ליד הטלפון כדי לכתוב הודעה חשובה.
בצורה דומה, מחזיק מפתחות הנושא את לוגו העסק יסייע לאַגד את המפתחות מבלי שאף אחד ייאבד בתיק ולוח השנה יסייע להזכיר את התאריכים החשובים או לציין מתי יהיו החגים השנה. כשהלקוח ירים את מבטו, הוא ישים לב ללוגו החברה, ובכך יזכור אותה באופן חיובי.
מוצרי קידום יצירתיים
עם הזמן, פותחו מוצרי קידום מכירות יצירתיים ביותר, כאלו המותאמים במדויק לבית העסק המסוים. לדוגמא, בית עסק המתמחה בהדפסים על חולצות, יכול להציע ללקוחות חולצות עם הדפס שנון הכולל את לוגו העסק. כך הלקוח מקבל חולצה במתנה, וגם מפרסם את החברה.
באופן דומה, בית עסק המתמחה במוצרים לתינוקות, פעוטות וילדים, יכול להציע ללקוחות מוצרים חשובים כמו בקבוק לתינוק, סינר או צלחת הנושאים את לוגו העסק. כך, בכל פעילות יומיומית, הלקוח יכול להיחשף ללוגו העסק ולאיכויות המוצעות בו.
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת