פיקוד העורף התרעה במרחב

חתונה - הרגע שלכם להאיר

איך לבחור את בעלי התפקידים בדרך לחתונה מושלמת

מערכת רשת 26/06/12 04:23כמעט לכל זוג יש את הרגע הזה, הרגע בו הם מחליטים להתחתן ולקחת צעד קדימה את כל מה שהם ביססו עד כה בצורה כה יפה. חתונה היא האירוע הגדול ביותר בחיי בני הזוג, לקחת את כל מי שהם מכירים ואוהבים וחוגגים איתם את הרגע הנכון ביחסים שלהם.

מאיפה מתחילים?!
הרבה זוגות מוצאים את עצמםדיי מבולבלים לקראת האירוע הגדול שלהם, מחפשים קודם תקליטן ושוכחים לבדוק את האולם קודם. אין צורך להתבלבל, ישנם כמה וכמה אתרי אינטרנט היום שעוזרים לבני הזוג למצוא את עצמם ולסדר מחשבותם בצורה נכונה והיררכית על מנת לסדר את הראש לקראת חתונה שכזו.
אז אולם או גן?
הזוג מגיע להחלטה שהם רוצים אירוע גדול אבל הם לא החליטו עדיין אם כדאי להתחתן באולם אירועים גדול או שמא בגן אירועים, האם יש הבדל כזה משמעותי, אז כמובן שמדובר בתור התחלה בעניין עונתי, ככל שהמזג אוויר יותר נעים - כך אפשרי יותר להתחתן בגן אירועים קטן / גדול, העיקר שיהיה אירוע חיצוני. כאשר המזג אוויר נוח אבל עדיין מתלבטים, אפשר תמיד לזכור שמדובר במקום סגור שאי אפשר לעשן בו, האם אנחנו מודעים לקהל האורחים שלנו ורוצים לכבד אותם במקום פתוח שיוכלו להרגיש בנוח או שמא סומכים עליהם שהם כבר יימצאו את עצמם בחוץ להפסקות קלות לעישון?
אולם אירועים טוב יכול לתת לכם אירוע מדהים, מה גם שהרבה זוגות מבדילים לטענתם במוסיקה, יש הבדל גדול לפעמים בצורה ששומעים את המוסיקה, האקוסטיקה הינה אחרת והשמיעה הופכת אבסולוטית יותר ומאוד מרוכזת, קהל אורחים מרוכזים הינם קהל אורחים שרוקדים יותר.
תקליטנים מקצוענים בלבד לאירוע שלנו!
כאשר אנחנו בוחרים תקליטן, אנחנו היינו רוצים לדעת שאנחנו באותו ראש, ולא סתם, ראש מוסיקלי דומה. ישנם זוגות שלא אוהבים את החאפלות המזרחיות באולם וישנם שבדיוק ההפך, לא יכולים בלעדי זה. תקליטן איכותי יודע לזהות גם את קהל האורחים ולדעת מה הם אוהבים ולמה בדיוק הם יצליחו לרקוד ולשמוח.
צוות צילום שמבין עניין!
רוצים לדעת שיש לכם מזכרת נכונה מהאירוע שלכם? תשכרו צוות צלמים שכבר מכיר אתכם, לאחר שיחה עמוקה אחת של אחד-על-אחד תבהירו לצלמים מיהם האנשים החשובים לכם, המשפחה הקרובה והחברים הטובים. לא לפספס אנשים חשובים, זה יכול לקרות לפעמים וזה לא אשמתו של אף אחד אבל בהחלט חשוב לדעת את מי לצלם פחות ואת מי יותר.
אטרקציות לאירוע
כיום, יש כבר כמה וכמה אטרקציות לחתונה שלנו שיכולות להפוך את האירוע שלנו לקצת יותר זכור. אטרקציות כמו מגנטים לאירועים, תמונות המצולמות באירוע אשר יוצאות מודפסות כחצי שעה מקסימום מאוחר יותר בתור מגנט ייחודי המחולק בין האורחים לפי התמונות.
אטרקציה נוספת הינה המוסיקה בצורה מעניינת יותר, גם בכניסה לחופה כאשר הזוג נכנס - אפשרי לשכור צוות נגנים מקצועיים אשר יבצעו את השיר הכניסה שלכם בצורה ייחודית ומעניינת יותר מהרגיל. מה גם שלרוב מדובר בנגנים שעולים לבמה בזמן הריקודים ומנגנים יחד עם התקליטן, אטרקציה שהופכת את הקהל לפעיל ורוקד יותר.
לסיים את האירוע בשלווה
אל תמהרו לרוץ ולחפש לכם ירח דבש, כיום, אפשר גם להשכיר סוויטה מדהימה באולם עצמו. סוויטה אשר תמתין לכם עד שתסיימו את כל הערב ותוכלו בה להירגע ולעבור את הלילה הראשון שלכם בתור זוג נשוי.
השאירו את שלוות ירח הדבש לאחר מכן, העיקר שתיהנו.חתונה הינה האירוע שלכם בלבד, מה שאומר שאתם יכולים לבחור כל דרך ואף אחד לא יגיד לכם אחרת, תיהנו - המתנות מגיעות גם ככה.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת