פיקוד העורף התרעה במרחב

הקמת ערוץ ביוטיוב כאמצעי פרסום

לא אוהב לקרוא? למד באמצעות קורסי וידאו ביוטיוב

מערכת רשת 25/06/12 11:38 

רבים מעוניינים לפתוח אתר לעסק שלהם אך לאחר פניה למספר חברות בניית אתרים הם מבינים כי לא מדובר בעלות זולה והמידע שהם מקבלים מהחברות מבלבל, שונה ומשתמש בשפה אותה הם לא מכירים. מונחים כמו וורדפרס, פוטושפו, עיצוב, שפות תכנות, קידום אתרים ועוד נשמע כסינית לאדם הממוצע והוא מקבל פיק ברכיים ופשוט יורד מהעניין וחבל. ניתן היום ללמוד כמעט כל נושא באינטרנט בדרך נעימה, קלה, ידידותית והכי חשוב לפעמים, בצורה חינמית. כן, ללא תשלום. אותו אדם המעוניין לפתוח אתר אינטרנט לעסק יכול לגשת לאינטרנט ובאמצעות חיפוש קל לקרוא מעט חומר לגבי אתרים ולגלות כי השד אינו נורא וכי יש אפשרויות גם לאנשים מן השורה שלא מבינים מחשבים לעומק להקים אתר בחינם תוך מספר דקות, או להקים אתר באמצעות תוכנות און ליין תוך דקות ספורות ללא כל ידע נדרש ובעלות זולה חודשית.
לא אוהב לקרוא
מה לעשות, אנשים רבים מתקשים בקריאת חומר על גבי המסך ולא מתחברים ללימוד תוך קריאה. הם יעדיפו לראות הרצאה מצולמת, או לקרוא מסמך וורד המכיל את כל הקורס, מאשר להיות חלק פעיל משיעור באיזו מכללה. כך ניתן היום באמצעות יוטיוב ללמוד באמצעות קורסי וידאו בצורה פשוטה, בחינם, במהירות ותוך אפשרות לעצור את הסרטון מתי שרוצים, ללמוד כיצד לבנות אתר אינטרנט בחינם ותוך מספר צעדים פשוטים. כדי להגיע לסרטונים אלה יש שתי אפשרויות, לחפש בגוגל אחרי מדריכים און ליין לבניית אתרים, תיקונים לבית ואפילו בישול, כך למשל תוכלו למצוא מתכונים מצולמים להכנת פשטידות שיצרה חברה המתמחה בקייטרינג וקורסי בישול, והחליטה לפתוח אפיק עסקי נוסף ביוטיוב. החיפוש יוביל לתוצאות מפתיעות וניתן למצוא מאות סרטונים העוסקים כולם באותו הנושא אותו חיפשתם.
להתרכז
כדי לבצע חיפוש יעיל יותר כדאי שהאדם המעוניין יכיר מעט את הנושא ויקרא או יצפה במידע המסביר מעט על התחום. לאחר קבלת הסבר פשוט המדבר בשפה פשוטה ניתן לגשת למלאכה. ניתן למצוא היום אתרי תוכן וידאו רבים, כך שלעולם לא נתקל במצב בו לא נמצא מדריך למה שחיפשנו. במידה ובאתר בו היינו לא היה סרטון רלוונטי, נגלה שאתר אחר דווקא כן מספק לנו את הסרטון המבוקש. כמו בכל דבר, גם במקרה הזה, חיפוש באנגלית, להבדיל מעברית, יניב הרבה יותר תוצאות, וזאת לרוב כי אנשים יעדיפו לעשות סרטון באנגלית, על מנת לפנות לקהל רב יותר. לכן, גם כאשר החלטנו ";להקל על עצמנו"; ולמצוא פתרונות באינטרנט, במקום לשלם כסף, חשוב שנשמור על היצירתיות שלנו ובאמת נלמד. ישנם אנשים אשר מתייחסים לסרטונים אלו כאל הרצאה לכל דבר, הם יושבים, רושמים ומסכמים את המידע הרב המוצג בפניהם ודואגים לדרג את האיכות של הסרטון ומעלה הסרטון לאחר בדיקה של הנושא בפועל.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת