פיקוד העורף התרעה במרחב

חיפוש עבודה דרך האינטרנט

מה הם הדרכים המובילות שבהם משתמשים גולשים ישראליים למציאת עבודה

מערכת רשת 06/07/12 21:00 

כיום יותר מתמיד – הרבה יותר קל למצוא עבודה דרך האינטרנט! ברשת האינטרנט הישראלית, קיימים עבור מחפש העבודה מגוון של כלים, אשר יעזרו לו למצוא בקלות ובמהירות את העבודה הבאה שלו.
אתרים ברשת הישראלית יכולים ללוות את מחפש העבודה מהתהליך הבסיסי של כתיבת קורות חיים ועד השלב האחרון של ראיון עבודה לפני קבלה לעבודה הספציפית.
מה הם הדרכים המובילות שבהם משתמשים גולשים ישראליים למציאת עבודה דרך רשת האינטרנט הישראלית?
1.      אתרי חברות השמה – ברחבי הרשת פזורים מאות אתרים תדמיתיים של חברות השמה בשלל תחומים. ניתן למצוא את כל אתרי החברות השמה דרך מנועי חיפוש שונים ודרך אינדקסי אתרים. בכל אתר של חברת השמה ניתן למצוא את המשרות הייחודיות. מומלץ לבחור חברת השמה המתמחה בנישה מסוימת ולא חברת השמה כללית.
2.      רשתות חברתיות – למי אין פרופיל אישי בFacebook? גם הפרופיל שלכם יכול לשמש דרך מעולה למציאת עבודה דרך האינטרנט. רשמו מידע על איזו עבודה אתם מחפשים בWall שלכם, שתפו את חברים שלכם בעזרה למציאת עבודה, היכנסו לדפים מיוחדים המציגים מודעות דרושים באינטרנט ועוד. מומלץ גם לפתוח חשבון ברשת החברתית העסקית LinkedIn, מדובר ברשת בעיקר לחיפוש עבודה וגיוס עובדים, לכן רצוי להיות פעילים במקביל גם שם.
3.      אתרי הפצת קורות חיים – במידה ואתם מעוניינים להשקיע יותר בתהליך של כתיבת קורות חיים מאשר חיפוש העבודה עצמו, ניתן להשתמש באתרי הפצת קורות חיים אשר יעשו עבורכם את העבודה. ניתן להגיע אליהם על ידי חיפוש מהיר במנועי החיפוש השונים עבור "הפצת קורות חיים".
4.      לוחות דרושים כלליים – לוחות דרושים כלליים המציגים משרות מכלל התחומים, מדובר במאות אם לא אלפי משרות חדשות ביום. מומלץ לבקש קבלת עדכונים מהאתר על מנת לא להפסיד משרה שיכולה להתאים בדיוק לפרופיל שלכם ולדרישות שלכם.
5.      לוחות דרושים ממוקדי תחום – מדובר בלוחות דרושים הממוקדים לתחום מסוים ואינם מפרסמים משרות מכלל התחומים. חייל משוחרר אשר מחפש עבודה מועדפת יעדיף למצוא עבודה דרך אתר הממוקד לחיילים משוחררים המציג משרות עבודה מועדפת ולא אתר כללי. קיימים ברשת הישראלית מאות אתרים אשר הינם ממוקדי תחום מסויים, בין התחומים המובילים: הייטק, סיעוד, שיווק, עבודה זמנית, עבודה מועדפת.
קיימים עוד דרכים רבות למצוא עבודה דרך האינטרנט, מומלץ להשתמש בכמה שיותר שיטות על מנת למצוא עבודה במהירות ולמצוא עבודה שעונה על הדרישות שלכם!

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת