פיקוד העורף התרעה במרחב

בניית אתר כאמצעי שיווק ופרסום

היום שבו אתם בוחרים לבנות אתר, הוא היום החשוב ביותר בחייכם

מערכת רשת 13/06/12 06:05היום שבו אתם בוחרים לבנות אתר, הוא היום החשוב ביותר בחייכם, מצד אחד אבל מצד שני, הוא גם היום המבלבל ביותר בחייכם. תהליך בניית אתר, לא קשור רק לתהליכי תכנות וקניית דומיין שמאפשרים לנו לבנות את האתר ולהריץ אותו ברשת. בתהליך בניית האתר, אתם צריכים להתחשב במגוון עצום של היבטים, הקשורים לצד התכנות, לצד העיצוב, לצד הקידום ולצד השיווק, שמהווים ביחד את המרכיב המושלם, שגורם בסופו של דבר להצלחת האתר. ברוב המקרים אתם בכלל לא מודעים לתהליך המורכב, הקשור בבניית האתר, עם כל היבטיו החשובים. מה שלרוב גורם לרובנו, להשקיע הרבה כסף וזמן יקר, לחינם, על אתר שבסופו של יום העסקים, לא יספק את הסחורה.

היבטים בבניית אתר מוצלח לעסק
היבט התכנות, מאוד חשוב בבניית האתר, מהסיבה הפשוטה, ברגע שהתכנות טוב האתר יטען יותר טוב ויעלה יותר מהר. מהירות הטעינה היום מאוד חשובה, הגולשים היום אוהבים סיפוק מהיר, ככל שהטעינה יותר איטית כך הסבלנות שלהם פוחתת והם עוברים לאתר הבא. באגים בתפעול האתר, מראים על חוסר מקצועיות האתר ולרוב מהווים עוד היבט ברמת התכנות, שיגרום לכך שהגולשים יעברו לאתר הבא. עיצוב האתר, משמש כפיתוי לגולש, בתהליך בניית האתר. אתר מהווה את חלון הראווה של החברה, ברגע שגולש מקליק ונכנס לאתר שלך, לוקח לו בדיוק כמה שניות להחליט אם האתר נראה לו מושך או לא, באותו רגע הוא מחליט עם להישאר באתר או לעזוב, רוב הסיכויים שהוא יעזוב ברגע שהעיצוב יהיה תפל, למשל: אתר של מאמן כושר אישי אשר נותן טיפים, הסבר מפורט על התהליך, סרטוני תודה של לקוחות במסגרת של עיצוב פשוט ונוח, יתברר כאתר שתהליך הקידום שלו יהיה קל, והמשמעות היא שהאתר יכניס יותר כסף בפחות השקעה. בבניית האתר, אתם צריכים להציב דגש על נוחות הגלישה, חשוב מאוד שתקראו מחקרים על תנועת גולשים ואדריכלות אתרים, דבר שיעזור לכם מאוד בתכנון בניית האתר. עם השנים, הגולשים פיתחו הרגלי גלישה מסוימים, כך שברגע שאתם מפרים את הרגלי הגלישה והגולשים לא מצליחים להבין את תהליך הניווט באתר, הם פשוט יעברו לאתר הבא. שיווק וקידום האתר הם חלק מאוד חשוב בבניית אתר מוצלח, כדאי לשלב את תהליך השיווק, עוד לפני שהתחלנו עם תהליך בניית האתר.
קידום ושיווק בתהליך בניית האתר
ברוב המקרים, אנשים פונים לאנשי השיווק וקידום האתרים, אחרי בניית האתר ועיצובו. מה שרובנו לא יודעים, שלרוב אנשי הקידום יערכו כמה שיפוצים בבניית האתר, על מנת להתאים אותו לדרישות, מנוע החיפוש, גוגל. כדאי להקדים ולגשת למומחה שיווק, עוד לפני תהליך בניית האתר. המומחה, יודע בדיוק, מה דרישות הגולשים מבחינת התנהגות גלישה ועיצוב האתר. יותר מזה, המומחה לשיווק וקידום אתרים, יודע בדיוק, מה דרישות מנוע החיפוש גוגל. מנוע החיפוש גוגל, מהווה את הגורם, שקובע את הגורל של האתר שלך, מבחינת החשיפה שלו לגולשים. גוגל הוא זה שקובע את הדירוג שלך בתוצאות החיפוש, בעיקר על פי איכות בניית האתר, מבחינת תכנות נכון, נוחות הגלישה וכמובן מבחינת התוכן המקצועי, שמועבר באתר. פניה מוקדמת למומחה לקידום ושיווק אתרים, ימנע ממך לעשות טעויות בתהליך בניית האתר וימקסם את הסיכויים שלך לבנות אתר מוצלח על פי דרישות מנוע החיפוש גוגל ועל פי דרישות הגולשים, מה שבסופו של דבר יעלה את רמת האתר שלך ויגרום לך לחסוך הרבה זמן וכסף, בתהליך בניית האתר.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת