פיקוד העורף התרעה במרחב

מחפש מלון בירושלים?

אז איפה הכי כדאי לך ללון ולהתארח במהלך החופשה בירושלים?

מערכת רשת 04/06/12 09:16 

במידה והחלטת לצאת ולנפוש בירושלים למספר ימים ואתה כעת נמצא בשלבי התכנון המקדימים של בחירת בית המלון, מומלץ מאוד שתבצע בדיקה מקיפה בנושא ושתיקח רגע אחד לקריאה ועיון בצורה טובה יותר שתיתן לך את נקודת המבט הטובה ביותר אודות בית המלון המתאים ביותר עבורך בירושלים.
 
אז איפה הכי כדאי לך ללון ולהתארח במהלך החופשה בירושלים..? את כל זה מיד תוכל לגלות בעזרת הטיפים המומלצים מאת חברת הוטלז המתמחה במכירה של חופשות וטיולים בארץ ישראל.
 
חשוב שתבחר מלון בהתאם לתקציב הכספי
אחד מהדברים החשובים ביותר בעת בחירת בית המלון זה בלי שום ספק התקציב הכספי, כאשר כיום ישנם מלונות ברמת אירוח גבוהה יותר וישנם כאלו ברמת אירוח נמוכה יותר, כמובן שחשוב מאוד להבין שבסופו של דבר בתי המלון ברמת אירוח של 4 וחמישה כוכבים דלוקס, יהיו יקרים הרבה יותר מאשר אירוח במלונות ברמת 3 כוכבים ואף נמוך יותר.
 
ראשית כל חשוב מאוד שלפני שתזמין את המלון תבצע עומדן של התקציב הכספי שלך לחופשה, בסופו של דבר אתה לא רצה לבצע הזמנה לבית המלון בירושלים ולגלות שכל התקציב שלך הסתיים בגלל ההוצאה המופרזת על שירותי האירוח והלינה ולכן, חשוב מאוד לדעת להקציב לבית המלון את חלקו ולא יותר מזה, בדרך כלל לילה בממוצע במלון 5 כוכבים ברמת אירוח מצוינת בירושלים מגיע למחירים של 800 ₪ ללילה ועד 1500 ₪, כמובן שחשוב מאוד לבצע בדיקה וסקר שוק בנושא המחירים מכיוון שלא פעם ולא פעמיים ניתן לראות הנחות ומבצעים מיוחדים שמספקים סוכני הנסיעות בישראל ואלו המחליטים למכור חופשות וטיולים בארץ ובעולם.
 
מלון צריך להיות מתאים לכל האורחים
ישנם כאלו הנוסעים לחופשות וטיולים כזוג, ישנם כאלו המחליטים לנסוע לבד, וישנם כאלו שלא יוותרו על הבילוי השנתי עם המשפחה כולל הילדים, אלו המחליטים לנפוש למספר ימים בירושלים בירת ארץ ישראל, חייבים להבין שאחד מהדברים החשובים ביותר זה שהמלון יתאים לכל הנפשות, במידה והמלון לא יתאים לרוחם של כל האורחים, סביר להניח שגם לא כולם ייהנו מה שיכול להשפיע על האירוח של כל האורחים ולכן, מומלץ מאוד לקחת בחשבון שהמלון משחק תפקיד חשוב בעת בחירתו בעבור כל האורחים המגיעים אליו.
 
מלון בירושלים זה לא מלון באילת
חשוב להבין שהמלונות שקיימים ועובדים בירושלים הם מלונות יפים וטובים שלא נופלים מהמלונות הטובים ברמה הבינלאומית, אבל...יחד עם זאת חשוב מאוד להבין שירושלים כעיר תיירותי היא לא אילת, המאפיין המרכזי של ירושלים כיעד לתיירות זה בעיקר טיולים סביב העיר, כאשר בהשוואה לאילת ניתן לראות ששם כולם מגיעים בעיקר בשביל חופשת הבטן גב ולכן, חשוב להבין שבית המלון בירושלים ישמש אתכם בעיקר בשביל ללון ולישון את הלילה ופחות להעביר זמן איכות בו כמו יעדי תיירות אחרים, כגון: אילת או ים המלח.
לכן, חשוב מאוד שהבחירה של המלון תהיה שקולה ולא תהיה פזיזה וזאת בגלל שכיום אירוח במלונות בירושלים מגיעים לפעמים למחירים גבוהים עד מאוד.
 
הטיפים לבחירת בית המלון הינם באדיבות חברת הוטלז מלונות ירושלים המתמחה במתן שירותי תיור ונופש באזורי ירושלים ושאר היעדים בישראל!

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
  • 1

    מלונות בירושלים ,הכי טובים והכי זולים

    יעל | 12/04/13 17:04

    tinyurl.com/HotelinJerusalem ישנו דירוג אובייקטיבי של האורחים מכל העולם, מנוע חיפוש מאפשר בלחיצת כפתור לקבל את כל המידע הנדרש להחלטה על מלון בירושלים. נסיעה טובה!

    הגב להתגובה זו | סגור