פיקוד העורף התרעה במרחב

שיגעון החתונות בטלוויזיה בישראל

מערכת רשת 15/11/11 13:27 

נדמה שכבר אי אפשר לפתוח את הטלוויזיה בלי לראות סדרה כזו או אחרת שעוסקת בשגעון החתונות הישראלי. נוצצת יותר, גדולה יותר וכמובן הרבה יותר יקרה – כך נראית החתונה הישראלית על פי תוכניות הטראש ריאלטי שהופיעו לאחרונה כפטריות אחרי הגשם.
 
סביר מאוד להניח ששום תוכנית טלוויזיה חפצת חיים לא תנסה לסקר חתונה של זוג סגפנים שהחליטו לעשות את טקס החופה על מדרגות הרבנות, זה פשוט לא מעניין אף אחד... גם המקרים שאינם "מקרי קיצון" באים הרבה פחות ליידי ביטוי בתוכניות הטלוויזיה. בסופו של דבר, לא מעניין אותנו לראות את החתונה של השכנים ממול שהצליחו להתווכח עם הקיטרינג ולהוזיל את מחיר המנה בחמישה שקלים לראש...  את המציאות יש לנו בבית, כשאנו רואים טלוויזיה אנחנו תמיד מחפשים את הביזאר. את האירועים הכי משוגעים והכי יוקרתיים. אנחנו רוצים לראות את האירוע שאנחנו חולמיים עליו בלילה, בין אם כחלום בר הגשמה ובין אם כסיוט, אבל אנחנו רוצים לראות משהו לא שגרתי.
 
אילו תוכניות מציגות בפנינו את החתונות המיוחדות והמושקעות ביותר? מסתבר שיש לא מעט, אנחנו בחרנו להביא בפנייכם את סיפורם של שתים מהתוכניות המובילות.
 
זמר חתונות
התוכנית "זמר חתונות" מביאה את סיפורם של זוגות שהחליטו לעשות מעשה ולהזמין זמר לחתונתם.
מטבע הדברים, חתונה שיש בה גם זמר היא במקרים רבים חתונה מעט מושקעת יותר וכוללת לא מעט אלמנטים נוספים שלא תמצאו במרבית החתונות.

האופי ה"עממי" של זמרי החתונות ושל בעלי האירוע הוא עוד נקודה מצחיקה במיוחד בתוכנית
לא תראו בתוכנית הזאת טבעות אירוסין עדינות, מנות צנועות או צניעות בכלל – הכל נעשה ביג טיים. הכי גדול שרק אפשר... חלק מהתוכניות מסקרות את יום חתונתם של בעלי הון אמיתיים ונותנת לנו הזדמנות חד פעמית לראות כיצד מתנהלות חתונות שעלות הפקתן עולה על מליון שקלים.
 
עונת החתונות
אם התוכנית "זמר חתונות" מתמקדת אך ורק בחתונות יוקרה ועושה זאת בסגנון ששמור לתוכניות דוקמנטריות, הרי שהתוכנית "עונת החתונות" מעניקה לנו הצצה נדירה לאופן שבו זוגות אחרים מתכוננים ליום חתונתם, תוך כדי קריצה. התוכנית לא לוקחת את עצמה ברצינות יתרה - מנחי התוכנית, דנה מודן והסטנדאפיסט רועי לוי מסתכלים בגיחוך על האירועים ובועות קומיקס שמיצגות את המחשבות של המשתתפים בתוכנית עושות את התוכנית הזו לאחת הרצועות הכי מצחיקות על המסך הקטן.

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת