פיקוד העורף התרעה במרחב

הנשים שעשו לנו את שנת תשע''א

קבלו את הנשים שהפכו את השנה האחרונה לשנה טובה הרבה יותר

הילה פיינשטיין 04/10/11 22:00 דפני ליף:

ברגע הראשון שידעתי על כתיבת רשימת הנשים המשפיעות על השנה החולפת, היה לי ברור שליף תהיה זו שתפתח את הכתבה. הרבה נאמר עליה. אמרו שהיא באה ממקום שבו יש לה הכל, אמרו שהיא לא יודעת לקבל החלטות והשמיעו הלוך ושוב את ניגון ההשתמטות מהצבא. אז אמרו!
בשבילנו ליף היא דוגמה יוצאת דופן למנהיגה שהצליחה להוציא 400,000 איש לרחובות ולעורר בנו רגשות שהדחקנו במשך שנים.
 
נגן וידאו

שם הפריט: נכון או לא נכון?!
קוד זיהוי:191184
 
 
 
שלי יחימוביץ':
 
שנת תשע''א מסתיימת עבור שלי יחימוביץ' ועבור כל ארגוני הנשים הפמיניסטים כהצלחה גדולה. יחימוביץ' ניצחה בפריימריז לראשות מפלגת העבודה ובכך גברה על שלושה גברים חזקים מאוד בפוליטיקה הישראלית.
 
 
 
נגן וידאו

שם הפריט: העבודה תחת מנהיגה חדשה
קוד זיהוי:191311
 
 
נינט טייב:
 
שנה עמוסה עברה על הכוכבת. היא הספיקה לעזוב לליברפול, להקליט אלבום בינלאומי, להפתיע אותנו שוב עם תספורת של נערת רוק וכמובן לחזור לזרועותיו של יהודה לוי.
נינט עושה את הכל כדי לצאת מתדמית המאמי הלאומית וכבר מזמן לא איכפת לה מה כולם חושבים. רק על זה מגיע לה מקום בחמישייה שלנו, לא?
 
 
נגן וידאו

שם הפריט: נינט וכהנא בשיר משותף באנגלית
קוד זיהוי:186830
 
 
קארין כהן:
 
חשבתם שרק בגלל הביקיני החלטנו להכניס אותה לרשימה שלנו? אז טעיתם (את זה השארנו לבר רפאלי). אחרי שהתחתנה ברוח סערה עם גיסנו היקר נירו לוי, קארין כהן החליטה לפרק את החבילה. כהן נכנסה לרשימת הנשים שעשו לנו את השנה בזכות האומץ לשחרר את חפר ללא הכפשות ורפש ואפילו פרגנה בחיוך גדול.
 
נגן וידאו

שם הפריט: קארין כהן ממשיכה הלאה
קוד זיהוי:190929
 
 
 
בר רפאלי:  
כן, אני יודעת מה אתם חושבים. שוב פעם בר רפאלי? לא נמאס? התשובה כמובן ידועה מראש, אבל אם אתם רוצים סיבות אמיתיות, תמשיכו לקרוא. נתחיל בדברים הבסיסיים ביותר: היא יפה, היא מצחיקה והיא מאוד עצמאית. נמשיך בכך שהיא יצאה עם ה-כוכב, ליאונרדו די קפריו, נפרדה ממנו והמשיכה הלאה בלי למצמץ ונסכם בזה שבר רפאלי היא פשוט קונצנזוס לאומי. אז אין מה לעשות. גם השנה הוכיחה לנו בר רפאלי שהיא הדבר הכי חם בישראל.

 

נגן וידאו

שם הפריט: הסיבה האמיתית לפרידה של בר וליאו
קוד זיהוי:184480
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת