פיקוד העורף התרעה במרחב

סיכום אירועי השבוע

הילה פיינשטיין 27/04/11 12:19אחרי שבועיים של ריצות מהורים לדודים, סוף סוף חוזרים לשגרה. אז למקרה שלא הספקתם להיכנס בין ארוחה לארוחה, זה הזמן להתעדכן באירועים החמים מהשבוע האחרון.

גם השבוע צופית גרנט יצאה למסע חיפוש אחר קרובים אבודים שננטשו לאורך השנים. אלונה, צעירה בת ה- 24 ואמא לשתי בנות, הרגישה שהדרך היחידה שלה להתמודד עם חרדת הנטישה היא לחזור לשורשים ולמצוא את משפחתה הביולוגית. מדוע מסרה אותה האחות הבכורה ומה היה הסיפור האמיתי מאחורי האימוץ שלה? צפו בתכנית המלאה:

נגן וידאו

שם הפריט: "למה וויתרו עליי?"
קוד זיהוי:183312
 

זה לא הגיל, זה התרגיל: מצלמות האבטחה של נתיבי איילון הבחינו ביום שני האחרון במכונית שנוסעת נגד כיוון התנועה. בתוך המכונית הזאת, קשיש בן 92 משתלב בכיוון ההפוך לתנועה, בכביש שרק לאחרונה העלה משרד התחבורה את המהירות המותרת בו ל-110 קמ"ש. לראות ולא להאמין:

נגן וידאו

שם הפריט: צפו: הנהג שנסע הפוך בנתיבי אילון
קוד זיהוי:183628
 

ולחזית אחרת לגמרי: קרן פלס החליטה השבוע לסגור חשבון עם המבקרים ועם מדורי הרכילות והוציאה את כל הכביסה המלוכלכת החוצה:

נגן וידאו

שם הפריט: קרן פלס במופע חדש
קוד זיהוי:183557
 

אם אחרי כל זה בא לכם לשאוף קצת אבק כוכבים זה בדיוק המקום. איילה וטומי, הזוג השורד של הביצה המקומית, הוציאו השבוע את האבק מהביקיני והוכיחו לכולנו שאפשר גם אחרת. בואו לשטוף את העיניים:

נגן וידאו

שם הפריט: שורדים זוגיות
קוד זיהוי:183404
 

והדובדבן שבקצפת בגרסה המלוחה: למעלה מעשרת אלפים גולשים החליטו לשבור את חג המצות עם מאפה לחם שום של קרין גורן. שיהיה בתיאבון!

נגן וידאו

שם הפריט: אצבעות לחם שום
קוד זיהוי:122927
 

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת