האנשים שלנו מעבר לים: הסדרה "המדרשה" נמכרה לחו"ל ותשודר ברחבי דרום אמריקה

זהירות, חומר מסווג! החניכים של הקורס השמור בישראל כובשים את אמריקה הלטינית

  • שתפו את החברים -

חברת Endemol Shine International, המפיצה של קבוצת Endemol, רשמה הצלחה כבירה כאשר מכרה את העונה הראשונה ואת כל העונות העתידיות של המותחן הפסיכולוגי "המדרשה" לחברת Turner Latin America.

"המדרשה" היא סדרת מתח בכיכובם של יהודה לוי, יהורם גאון, חנה לסלאו, אקי אבני, איתי טיראן ועוד רבים וטובים. יונה הררי (לוי) הוא סוכן מוסד מהולל שנקרא לשוב בחזרה לישראל בכדי לפקד על הקורס להכשרת סוכנים. תחת פיקודו, לומדים החניכים שבכדי להפוך לסוכנים של המוסד, עליהם להיות מסוגלים לשחק כל תפקיד בכל סיטואציה, ולהפעיל כל אדם לכל מטרה בעזרת עורמה ותחכום. לאורך כל הדרך, החניכים מתמודדים עם אובדן הערכים המוסריים הבסיסיים ביותר שחונכו עליהם.

המותחן הקצבי והשנון נוצר ונכתב על ידי יזהר הר-לב ואורי לברון, ומה שהחל כפרויקט אישי וקטן, קרם עור וגידים ברשת, והופק על ידי חברת Sumayoko.

תמונה
 

"גאווה וכבוד שהמוסד משתלט על דרום אמריקה", אומר הר-לב. "אני רוצה לברך את החברים מרשת, שגרמו לזה לקרות". "המדרשה" נמכרה בפורמט Life to Series, כלומר, היא תשודר כפי שהיא, עם הקאסט המקורי והרקע הישראלי. שמה הבינלאומי יהיה "מוסד 101". כמה הולם.

חברת Turner Latin America משדרת ללא פחות מ-37 מיליון בתי אב, ובבעלותה תשעה-עשר ערוצי טלוויזיה. "אנחנו יודעים שבימים כאלה, של הצפת תוכן עולמית, מאד קשה למכור סדרה", אומר לברון, "זה מרגש לדעת שמשהו שהיית חלק מהיצירה שלו הולך להגיע למיליוני אנשים. זה מגדיל את המחויבות שלנו, כיוצרים, לדעת שקהל בינלאומי צופה בה".

במאי הסדרה, דני סירקין, ששיתף פעולה עם הר-לב בעבר, חותם פרויקט מוצלח נוסף: "אני מאד שמח. זו סדרה כיפית וזה מרגש שיהודה לוי ויהורם גאון יגיעו לצופים ברחבי העולם".
 
לא היינו מתנגדים לשמוע את יהודה לוי במבטא לטיני. שיהיה במזל, ובהצלחה!

נגן וידאו
 

 
  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת