"אין שינוי גדול שמתחיל בשינוי גדול"

סקול אוף לייף, הפרויקט המרתק של צופית גרנט, יזכיר לכם שהמיומנויות שנראות לכם הכי מסובכות, הן למעשה הפשוטות ביותר

  • שתפו את החברים -

העולם של היום שופע אפשרויות. נדמה שכל דלת שנפתחת תוביל לדלתות נוספות, ובתוכן עוד סימני שאלה. בתוך כל הכאוס המודרני הזה עולות שאלות לגבי מימוש עצמי, בחירות נכונות, אהבה, סטרס, קריירה, אושר, תקשורת, ומערום התהיות הולך ותופח. מדי פעם אתם נושאים עיניים למכרים, חברים וקולגות שנדמים ממוקדים בהרבה ומנסים לפצח אותם, ומתאכזבים מעט כשאתם חושבים שהם כאלה באופן טבעי, ולכם פשוט אין את זה. אבל צופית גרנט מאמינה שאינטליגנציה רגשית, בדומה להשכלה, היא עניין נרכש.

הסקול אוף לייף הראשון נפתח בלונדון והיה להצלחה מסחררת - וכשעלה לכאן נעשתה לו אדפטציה ישראלית. "זה מתאים מאד לקהל הישראלי", אומרת בשמת כרמון הדני, המנהלת את הסניף התל-אביבי, "כי הקהל הישראלי הוא מתוחכם, הוא מחפש, הוא שואל שאלות, הוא לא מקבל שום דבר כברור מאליו". בית הספר שואף להציע לכם כלים שימושיים לדברים הפשוטים בחיים, במסגרת נגישה, זמינה ובמחיר שווה לכל נפש. אם תהיתם כיצד לממש את הפוטנציאל שלכם, איך בוחרים בני-זוג, האם באמת אפשר לשלב בין העומס בעבודה לחיים עצמם וכיצד לשמר את האהבה, הירגעו: אתם לא לבד.


 

סגל המרצים נע מדוקטורנטים ליזמים, מאנשי תקשורת ולייפסטייל למדריכי דרמה ופיתוח אישי, ובכולם בוערת תחושת שליחות להעביר הלאה את הבשורה: זה פשוט משחשבתם. זה מתחיל מהדברים הקטנים: כל שיעור הוא מפגש חברתי ואינטליגנטי, מעניין ומגרה אינטלקטואלית, עם מרצה מקצועי ושיחה פתוחה ואינטראקטיבית עם עמיתיכם לכיתה. "אני כאן בגלל המתודה של סקול אוף לייף", אומר ליאור פרנקל, המעביר את השיעור המסקרן 'איך לממש את הפוטנציאל', "זה לא מורה שעומד בפני כיתה, אלא הרצאה קצרה, והרוב זה דיון ושיחה פתוחה, שדרכה גם לי יש הזדמנות ללמוד".


"שינוי גדול מתחיל במשהו קטן. אין שינוי גדול שמתחיל בשינוי גדול", גרנט מדברת על בית הספר בפנים מלאות אור, "החזון שלי הוא שבית הספר הזה יהיה מלא, שהוא יתפתח לעוד מקומות, כדי שעוד אנשים ירגישו שהם באמת קיבלו מתנה".

סקול אוף לייף הוא בית הספר של החיים, שישנה את חייכם.


לאתר של סקול אוף לייף, לחצו כאן.
  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת