תמיד תהיה להן את פריז

מלאות בסטייל: הכוכבות שלנו כובשות את עיר האורות

  • שתפו את החברים -
לרגל השקת השפתונים קולור ריש- "החיים בוורוד", מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז הקפיץ ביום חמישי האחרון, לסופ"ש ורוד ומפנק במיוחד את הכוכבות שלנו לעיר האורות – פריז!

קולקציית השפתונים נוצרה בהשראת שגרירות לוריאל פריז ההוליוודיות: ג'ניפר לופז, בלייק לייבלי, ליה קבאדה, נטשה פולי ואווה לונגוריה ובמסגרת זו בחרה לוריאל פריז את "5 הסלב המובילות טרנדים בעולם האופנה והיופי: הדוגמנית ואושיית האינסטגרם מור סילבר,  הדוגמנית קורל סימנוביץ', סנדרה רינגלר, שלי גפני ושירלי בוגנים. והטיסה אותן ל- 3 ימים מפנקים בפריז.

תמונה
 
יותר יפות מהאייפל! צלם: קלואה דול


הסלב נהנו מאירוח במלון "קוסט" היוקרתי. שם המתינה לכל אחת מהן סוויטה מפנקת במיוחד בגווני ורוד שונים, ורדים , שמפניה ומארז שפתונים מהודר ובו 5 גוונים של השפתונים הוורודים. 

כל אחת בחרה את הוורוד שהכי אהוב עליה למשל: שירלי בוגנים אימצה את הגוון הוורוד של בלייק לייבלי, קורל סימנוביץ אימצה את הוורוד של ג'ניפר לופז, מור סילבר ושלי גפני אימצו את הגוון של אווה לנגוריה וסנדרה רינגלר אהבה במיוחד את הגוון של נטשה פולי.

אז אחרי סופ"ש מעורר קנאה ומלא שיק, הבנות מסכמות את החוויה המטורפת שעברו:

מור סילבר: היה לי הכבוד להיבחר וליהנות מוויקנד ורוד ומושלם בפריז!

קורל סימנוביץ׳: הסופ"ש בפריז היה מהסרטים, זה הרגיש ממש כמו סרט ורוד! הכימיה בין הבנות הייתה יוצאת דופן ולא יכולתי לבקש פרטנריות טובות יותר מהן! כל אחת הביאה את הסגנון שלה וזה פשוט הצליח. 

תמונה
 
כל אחת והוורוד שלה. צלם: קלואה דול


סנדרה רינגלר: היה סופ"ש נשי פריזאי מלא שיק, ורוד על כל גווניו. ורוד חזק בעוצמת הכוח הנשי, ורוד עתיק בניחוח הפריזאי וחוכמת השיח הנשי, בהירים היו השמיים ואוסף הלבבות הטהורים, ורוד זוהר בסטייל וביופי המסנוור, ורוד בזוקה זה הפאן, השופינג, הצחוקים ובורדו היה צבע הרגשות, שיחות הנפש העמוקים והאהבה שעטפה את כולנו.

שירלי בוגנים: זה היה סוף שבוע של העצמה נשית, כוח ופרגון, חוויה מדהימה עם בנות מהממות שכל אחת נותנת צבע אחר של אור ושמחה, אנרגיות טובות ופאן לכל אורך הסופש. כל אחת הביאה את עצמה בדרכה שלה וביחד נוצרה קבוצה חזקה אחת ממגנטת ומהפנטת את כל עוברי האורח המשולהבים מהטירוף ומהאנרגיות הבלתי פוסקות.

שלי גפני: זה היה פשוט סופ"ש חלומי על טהרת הנשיות וסטייל, מי כמוני מכירה ומעריכה את הצבעים שצובעים לנו את החיים.. זו הייתה חוויה ורודה מתוקה, מרגשת ומעצימה.

תמונה
 
לסיום: ורוד זה השחור החדש! צלם: קלואה דול
  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת