פיקוד העורף התרעה במרחב

התפתחות התינוק באפליקציה אחת

חדש באפסטור | BabyApp – אפליקציה ייחודית מבית Mamay – רפואת ילדים משולבת

מערכת רשת 25/02/15 11:04הורות בעידן המודרני הינה הורות מודעת, מעורבת ומעודכנת. ההורה, הרואה עצמו אחראי על בריאות ילדו, מרבה לשאול שאלות, לחפש אחר תשובות ולנהל את בריאותו של התינוק. החיפוש אחר תשובות ושפע המידע ברשת גורם להורה לא אחת לחוש מוצף ומבולבל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: התפתחות התינוק באפליקציה
קוד זיהוי:215260
התפתחות התינוק באפליקציה
 

 

 הפרדת הסמכויות במערכת הציבורית גורמת לחוסר תקשורת בין הגורמים העוקבים אחר התפתחותו ובריאות של התינוק (רופא הילדים, אחות טיפת החלב, רופאים מקצועיים, המכון להתפתחות הילד ועוד) מוביל לא אחת לחוסר אחידות באבחנות, לחוסר עקביות ולחוסר החלטיות לגבי דרך הטיפול – דבר המותיר את ההורה מבולבל עוד יותר.
זאת ועוד, עבודות רבות בשטח מוכיחות כי לתהליך ההתפתחות המוטורית והתחושתית במהלך השנה הראשונה השפעה מכרעת על עתידו של התינוק ותפקודו כילד וכאדם בוגר. קצב הגדילה וההתפתחות, התזמון של השלבים השונים ואיכותם ישפיעו על מכלול תפקודיו של הילד בהיבטים שונים- מוטוריים, חושיים, קוגניטיביים, חברתיים, רגשיים ועוד.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: התפתחות התינוק באפליקציה
קוד זיהוי:215261
התפתחות התינוק באפליקציה
 

 

תהליכי הגדילה וההתפתחות ברבדים השונים, שזורים זה בה ובונים את זהותו ותפקודו של הילד כבניין. אי לכך ישנה חשיבות מכרעת בתהליך ל"עמודי התווך"- ההתפתחות בשנה הראשונה.
תהליך רכישת אבני הדרך המוטוריות ישפיע על תהליך רכישת השפה ויכולות ההיגוי, פתוח יכולות אכילה, פתוח כישורים מרחביים וחברתיים, בניית דימוי עצמי ובטחון עצמי, פיתוח כישורי למידה ועוד ועוד.
לאור מורכבות התהליך וחשיבותו המכרעת לבריאות התינוק והילד קם הצורך ליצר תשתית אחת כוללנית, המשלבת את הגורמים השונים ומאפשרת מעקב יעיל ואיכותי אחר תהליך גדילתו והתפתחותו של התינוק.
מעקב תקין אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של התינוק יאפשר שליטה ואיכות בתהליך, איתור מקדים לקשיים, צמצום וסגירת פערים התפתחותיים, תחזוקה ומניעה יעילים.
האפליקציה ידידותית למשתמש והשימוש בה הוא אינטואיטיבי, העיצוב אלגנטי ונקי ויספק חווית משתמש מקסימלית.
מתוך כל אלה פותחה אפלקציית BabyApp – מבית Mamay – רפואת ילדים משולבת. אפליקציה ייחודית המהווה כלי ניטור מעשי לניהול בריאותו והתפתחותו של התינוק.
אפליקציית BabyApp מאפשרת מעקב אקטיבי אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של התינוק, תוך מתן כלים יישומיים להורה לזיהוי מצבו של התינוק ביחס למצופה בגילו, ופתרונות מעשיים מותאמים.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: התפתחות התינוק באפליקציה
קוד זיהוי:215262
התפתחות התינוק באפליקציה
 

 

בעצם כך יכול ההורה לעקוב באופן פעיל אחר תהליך הגדילה וההתפתחות, תוך הבנת הרציונאל ההתפתחותי והקשר בין השלבים השונים, ללוות את התהליך בשילוב כלים יומיומיים פשוטים המותאמים אישית ואף לתת מענה בעת זיהוי פוטנציאל לעיכוב התפתחותי.
כמו-כן, וכחלק מתפיסתו של ההורה כאחראי לניהול בריאותו של התינוק, מאפשרת האפליקציה להזין תוכנית חיסונים אישית ולבנות ולשמור תיק רפואי נגיש המכיל את כלל ההיסטוריה הרפואית של התינוק והילד – ביקורי רופא, סיכומי מחלה, מסמכים רפואיים, מרשמים וטיפולים, טיפולים רפואיים ופרא רפואיים ועוד.
תיק רפואי זה, הזמין להורה ולאנשי המקצוע בכל זמן ומקום, מאפשר לקבל תמונה מהימנה ורחבה ככל האפשר על מצבו של התינוק והילד, מרגע לידתו, ולהציע פתרונות טיפוליים מותאמים.
בעצם כך מציעה אפליקציית BabyApp, להורים ולאנשי מקצוע, כלים ייחודיים לרפואה מונעת מותאמת אישית, ופותחת פתח לגישה חדשנית וייחודית ברפואת ילדים- זו השמה את הילד במרכז ורואה את הקשר בין כל הגורמים עימם הוא בא במגע.

 

 

 

אפליקצית BabyApp פותחה ע"י ד"ר טל קבסה (Phd&MbMd) בעלת דוקטורט ברפואה טבעית ורפואת גוף נפש, מנכ"ל ומייסדת mamay – לרפואת ילדים משולבת.
מומחית רב תחומית בטיפול בתינוק ובילד בגישות משלימות, פרא רפואיות, חינוך ותקשורת. מפתחת ומנהלת תכנית הכשרת יועצי רפואה משולבת לילדים במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגארטיבית. בעלת ניסיון אבחוני וטיפולי של מעל 18 שנים, מלווה גנים- הערכות התפתחותיות, בניית תכניות עבודה שנתיות, מרצה בארגונים מקצועיים ופרטיים בנושא בריאות ורפואת ילדים משולבת, עורכת מדעית של הספרים "תזונת תינוקות -בריאות מן הטבע" ו"תזונת ילדים" בהוצאת פוקוס.

 

קרדיט: iApps

iPhoneil


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת