פיקוד העורף התרעה במרחב

הרגעים שעשו לנו את השנה בטלויזיה

לקטנו עבורכם את הרגעים הטלויזיונים הבלתי נשכחים של שנת 2014

מערכת רשת 29/12/14 09:22 

שנת 2014 מגיעה בימים הקרובים לסיומה ולשם כך, אספנו עבורכם את הרגעים הכי גדולים על המסך הקטן שפשוט לא יכולנו לשכוח.

אירוע ההזנקה של המירוץ למיליון- אם היינו צריכים לבחור רגע אחד שעשה לנו את השנה זה היה זה. העונה הרביעית של המירוץ למיליון נפתחה בקול תרועה עם 38 אחוזי רייטינג! פרק הבכורה שהתרחש בירושלים הציג את שבעת הזוגות הראשונים שיצאו למירוץ מבלי לדעת שבפרק הבא מצטרפים אליהם שבעה זוגות נוספים. בסיומו הודחו בצער רב, האחת והיחידה פנינה רוזנבלום וביתה חן שעל אף הזמן הקצר בתכנית הותירו חותם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: המירוץ למיליון
קוד זיהוי:213528
עונה רביעית למירוץ למיליון
 

 

 לצפייה לחצו כאן

 

ערב הגמר של The Voice ישראל- אחרי עונה ארוכה ומלאה בתהפוכות, הגענו לערב הסיום המרגש עם ארבעה פיינליסטים: איל כהן ותמר עמר מהנבחרת של אביב גפן, אלקנה מרציאנו מהנבחרת של שרית חדד וניב דמירל מהנבחרת של מוש בן ארי. לאחר שנפרדנו מאיל וניב, נותרנו עם שני פיינליסטים, אלקנה ותמר, ואף אחד מהם לא היה מוכן לוותר על המקום הראשון.  הקרב בין תמר ואלקנה היה מהקרבות הצמודים ביותר שהיו לנו לאורך השנים. בסופו של דבר, אלקנה ניצח בשני אחוזים בלבד והעניק למנטורית שלו, שרית חדד, את הניצחון השני במהלך שלוש העונות של התכנית.

נגן וידאו

שם הפריט: קבלו את הזוכה של העונה- אלקנה!
קוד זיהוי:236862
 

 

תחקיר תזונת הילדים- המערכת  עם מיקי חיימוביץ'- אז מה באמת הילדים שלנו אוכלים? בתכנית השנייה לעונה הנוכחית של ";המערכת"; יצאה מיקי חיימוביץ', בתחקיר מיוחד, לבדוק מה באמת מסתתר באוכל שהילדים אוהבים ולאיזה נזקים בריאותיים הוא עלול לגרום. הממצאים המדאיגים על כמויות הסוכר והחומרים המזיקים השונים שקיימים במזון המעובד עוררו סערה של ממש בתחום התזונה וגרמו להרבה אנשים להתסכל לגמרי אחרת על המזון שהם צורכים.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מיקי חיימוביץ'
קוד זיהוי:213529
המערכת עם מיקי חיימוביץ' בעונה שנייה
 

 

 לצפייה  לחצו כאן

 

ציפי לבני מגיעה למצב האומה- ימים ספורים לאחר האיחוד המתוקשר בין ציפי לבני ויצחק בוזי' הרצוג הגיעה האחרונה לאולפן של מצב האומה ויצרה אירוע מתוקשר לא פחות. שרת המשפטים לשעבר הפתיעה את הצופים בהתבטאויות חסרות תקדים נגד ראש הממשלה נתניהו שהזכורה שבהן היא ";אני ובוז'י נוריד יחד את הזבל";. הופעתה לא הותירה אף אחד אדיש, עוררה מחלוקת רבה בקרב המבקרים השונים וסוקרה בכל אפיק תקשורת אפשרי. על הביקורות הקשות הגיבה לבני: ";מי שקשה לו עם הומור סאטירי שלא יצפה";. אנחנו צפינו ונהנו. הומור זה חשוב.
 

תמונה גדולה

שם הפריט: ציפי לבני
קוד זיהוי:213161
ציפי לבני במצב האומה
 

לצפייה לחצו כאן

 

רוז פוסטאנס זוכה ב X FACTOR ישראל - העונה הראשונה של X FACTOR ישראל חוללה מהפכה בתוכניות הראילטי המוזיקליות וכבשה את ליבם של צופים רבים בישראל. באירוע הגמר הגדול הייתה זו רוז פוסטאנס, עובדת זרה מהפיליפינים, שקטפה את התואר היוקרתי- המנצחת של העונה. גם לאחר זכייתה, נשארה רוז בתודעת הקהל, חתמה על חוזה הקלטות בינלאומי והפכה לכוכבת גם בארץ מולדתה. בימים אלו היא עובדת על אלבום הבכורה שלה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: רוז ניצחה
קוד זיהוי:200872
רגע הזכייה של רוז
 

 לצפייה  לחצו כאן

 

אבודים בפרו- אחד הסיפורים המרגשים השנה ב";אבודים"; היה המסע של צופית גרנט עם שלושה אחים: מיגל, קלאודיה ומילי כבדת השמיעה, בחיפוש אחר אימם שנטשה אותם 30 שנה קודם לכן ונסעה לפרו.
במהלך החיפוש אחר האם האובדת התוודענו לאחר הסיפורים הקשים והמסועפים, הכולל יחסי הורים בעייתיים, אם במצב נפשי מעורער ושלושה אחים שהשנים לא העלימו את כמיהתם לחיבוק אוהב מאמא.
סיפור אנושי, מרגש ומסעיר של איחוד לבבות. 
 

תמונה גדולה

שם הפריט: פרו
קוד זיהוי:211956
רגע השיא של אבודים בפרו
 

 לצפייה  לחצו כאן

 בטוחים שהשנה הבאה תביא עימה אירועים לא פחות מסעירים!

שתהיה לכולנו שנה טובה!


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת