פיקוד העורף התרעה במרחב

לוח השידורים החדש של "רשת"

מה-1 לנובמבר התכניות האהובות עליכם עוברים לימים רביעי עד שבת

מערכת רשת 27/10/14 14:47החל מה1/11/14 ";רשת"; עוברת -4 ימי שידור : רביעי, חמישי, שישי ושבת. התכניות שיובילו את ארבעת ימי השידור החדשים– THE VOICE , אבודים, המערכת, הכל הולך ועוד.

";רשת"; גאה להציג לוח שידורים חדש, מגוון, מרתק ואיכותי, אשר במרכזו עומדים עוגנים ותיקים ומצליחים, כדוגמת: THE VOICE  שעומדת לסיים את עונתה השלישית, אבודים, המערכת  ו";הכל הולך"; .
רצועת היום נשארת ללא שינוי, עם תכנית הבוקר המצליחה בישראל – ";העולם הבוקר";, בהנחיית אברי גלעד והילה קורח, וכן תכניות האקטואליה ";מדברים על זה"; ו";כידון ובן סימון";.
 

תמונה גדולה

שם הפריט: לוח שידורים
קוד זיהוי:211689
לוח השידורים החדש
 


רצועת הפריים טיים של ";רשת"; עם המעבר לימי השידור החדשים:

ימי רביעי

21:00  אבודים – צופית גרנט חוזרת לעונה שישית ומרגשת במיוחד! בפרק השני, צופית ממשיכה את המסע הבלתי נשכח בפרו, עם 3 אחים היוצאים לחפש אחרי אימם.

ימי חמישי

21:00 המערכת – תכנית התחקירים עטורת השבחים של מיקי חיימוביץ' חוזרת למרקע לעונה שנייה ונוקבת במיוחד. התחקיר הראשון של העונה: כל מה שלא רציתם לדעת על הפנסיה שלכם

ימי שישי

21:30 הכל הולך – תכנית בידור חדשה, בהנחיית דביר בנדק, ובהשתתפות מיטב הקומיקאים בישראל: טל פרידמן, קרן מור, עוז זהבי, יוסי מרשק, אליענה תדהר, שחר חסון, מולי שולמן ונעמי לבוב

מוצ";ש

21:00  דה ווייס – העונה השלישית של תכנית הכישרונות הטובה בישראל בשלביה הקריטיים . בשבת הקרובה ישודר פרק רבע הגמר של דה וויס ישראל.


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
  • 1

    צופית גרנט היא אחד הדברים הכי טובים שקרו בטלויזיה! נקודה.

    שנינה | 04/11/14 09:11

  • 2

    צופית מדהימה. אמיתיתוכנה. באמת אישה טובה! תענוג לצפות בתנית!

    יערה | 26/11/14 15:11