פיקוד העורף התרעה במרחב

נלחמים ברשת

גם השבוע הרשת געשה סביב מבצע "צוק איתן" ולכן, קיבצנו עבורכם את מקבץ האירועים הבולטים

מערכת רשת 30/07/14 12:59בעוד מבצע 'צוק איתן' נכנס ליומו ה-23, נדמה כי נושאים אחרים נעלמו כלא היו מהרשתות החברתיות, שמוצפות בקריאות תמיכה והתנגדות מצד גולשים ברחבי העולם. לצד הגינויים שסופגת ישראל, עולות גם קריאות תמיכה ואהדה אשר מצטרפות לקרב על ההסברה, ולעתים מכיוונים בלתי צפויים.
כמה מבין ההתבטאויות עוררו סערה ברחבי הרשת, ריכזנו עבורכם את החריפות במיוחד:

 

גל גדות, הנציגות הישראלית שמסבה לנו גאווה בהוליווד, פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה תמונה בה היא נראית מתפללת למען החיילים. וונדר וומן הישראלית כנראה לא ציפתה לשרשרת תגובות נאצה כמו זו שקיבלה בעקבות הפרסום.
 

לצפייה בפוסט >>
  

תמונה גדולה

שם הפריט: גל גדות מתפללת
קוד זיהוי:208955

 


השחקנית היהודיה וזוכת פרס האמי, ג'ואן ריברס, כמעט איבדה עשתונותיה כשנשאלה לגבי דעתה על המבצע בעזה, וטענה כי 'הפלסטינים לא יכולים לזרוק טילים ולצפות שהצד השני לא יגן על עצמו'

לצפייה בקטע >>
 

תמונה גדולה

שם הפריט: ג'ואן ריברס
קוד זיהוי:208957

 


מסעב יוסוף (המכונה'הנסיך הירוק'), בנו המרדן של בכיר חמאס, שבעברו שיתף פעולה עם ישראל, הבהיר בריאיון ל-CNN כי 'מטרת הארגון היא לא רק השמדת ישראל' וכי 'בכוונת התנועה להרוס את כל התרבויות האחרות על מנת להקים מדינה איסלאמית'.
לצפייה בראיון >>
 

תמונה גדולה

שם הפריט: יוסוף הנסיך הירוק
קוד זיהוי:208956

 


בעקבותיה של ריהאנה: זאין מאליק, כוכב להקת 'וואן דיירקשן' צייץ בטוויטר לאות הזדהות עם קמפיין FreePalestine#  והותקף בתגובות ברחבי הרשת. ";;זה שובר אותי שאחד מהאלילים שלי רוצה שאמות";;, כתבה לו מעריצה ישראלית.
 

לצפייה בכתבה >>
 

תמונה גדולה

שם הפריט: וואן דיירקשן נגד ישראל
קוד זיהוי:208958

 

 

חפשו אותנו בפייסבוק>>
 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת