פיקוד העורף התרעה במרחב

"הכל למען הילדים"

גם השנה "רשת" מתגייסת למען ילדי וראייטי ב-17.3. לתרומות היכנסו

מערכת רשת 13/03/14 07:07כמיטב המסורת רבת השנים, גם השנה ''רשת'' מתגייסת למען ילדי וראייטי. בערב התרמה מרגש בו ישתתפו מיטב אמנים ואנשי ציבור בהתנדבות מלאה, ויטו כתף ביום התרמה בו כל ההכנסות קודש למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים.
 

נגן וידאו

שם הפריט: הכל למען הילדים
קוד זיהוי:233935
 


המשדר שצפוי להיות השנה מרגש במיוחד, יעניק לילדי וראייטי את ההזדמנות להוקיר תודה לאנשים שעוזרים להם להתמודד מדי יום עם המציאות הכואבת של חייהם, האנשים החשובים שתומכים בהם לאורך השנים, מאירים את יומם, ומצליחים לשפר את איכות חייהם ככל הניתן.

בנוסף להצגת סיפורי החיים קורעי הלב החושפים את ההתמודדות הקשה של כל אחד מן הילדים, כל ילד ייפגש עם אדם שיש לו משמעות גדולה בחייו וברצונו להוקיר לו תודה- מורה לריקוד שהצליח לגרום לילדה עיוורת לרקוד בניגוד לכל הסיכויים, ואיפשר לה להרגיש קצת יותר כמו כל הילדים...או מטפלת התנהגותית, שהצליחה לגרום לילד אוטיסט לדבר, אחרי שנים ארוכות בהם לא הצליח לתקשר עם העולם.
 

תמונה גדולה

שם הפריט: ערב וראייטי
קוד זיהוי:204127
 

במשדר ישירו למען הילדים מיטב האומנים המובילים בישראל: שירי מימון, עברי לידר, משה פרץ, מוקי, מוש בן ארי, גיא ויהל, רמי קלינשטיין ודוד דאור. בנוסף, ישתתפו במשדר גידי גוב שיפתיע ילד וראייטי שאוהב אותו במיוחד, אורנה ומשה דץ ישפצו לילדי וראייטי גן לילדים עם צרכים מיוחדים ומאיר אדוני ומירי בוהדנה יבשלו למשפחה של ילד וראייטי את האוכל שהם הכי אוהבים.

את הטקס ינחו יעל בר זוהר והראל סקעת. מצב התרומות הנאספות יסוקר במהלך הערב, ויועבר ממוקד ההתרמה בשידור חי.

לתרומות:

בטלפון: 03-9149555 (ניתן להתקשר לתרומות כבר מעכשיו)

בסמס: לתרומה של 10 ₪ ניתן לסמס 10 למספר 4555 (הסמסים יהיו פתוחים רק בין ה-16 ל-18 למרץ)


לתרומה דרך האתר של וראייטי - לחצו כאן

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת