פיקוד העורף התרעה במרחב

הוטרינרית הרגה חתול ופרסמה ברשת

וטרינרית ירתה בחתול בחץ וקשת לאחר שלטענתה סברה כי הוא "פראי". היא העלתה את התמונה לפייסבוק, יצרה סערה ברשת - ופוטרה מעבודתה. זהירות, התמונה קשה לצפייה

מערכת רשת 09/05/15 21:00 

ד"ר קריסטן לינדסי, וטרינרית מברנהם, טקסס, פוטרה מעבודתה לאחר שפירסמה בפייסבוק צילום מזעזע, בו היא מציגה את החתול של שכניה לאחר שירתה בו בחץ וקשת. בטקסט שצורף לצילום רשמה: "ההרג הראשון שלי בחץ וקשת! החתול הפראי היחיד הטוב הוא זה שיש חץ בראשו! פרס וטרינרית השנה... יתקבל בשמחה."


התמונה פורסמה ביום רביעי האחרון וגרמה לסערת רשת, במיוחד לאור העובדה שהחתול, העונה לשם טייגר, כלל לא היה פראי. למעשה, הוא שייך למשפחה המתגוררת בשכנות ללינדסי. הנה סרטון שלו משחק עם משפחתו בחודש נובמבר האחרון:

 


לינדסי אשר פוטרה, כאמור, פירסמה מאוחר יותר תגובה לדברים בפייסבוק ורשמה: "לא, לא איבדתי את עבודתי. זה כאילו מישהו מנסה להיפטר ממני. מדהים!" מאוחר יותר אישר דובר האיגוד הוטרינרי של טקסס כי היא אכן פוטרה: "התנהלות זו לא משקפת את מקצוע הוטרינריה או את הוטרינרים השואפים לגלם את מילות שבועת הוטרינר מדי יום. מרפאת ברנהם סיימה את העסקתה מיד."


התובע המקומי בטקסס בוחן אפשרות להעמידה לדין פלילי. עמוד פייסבוק שנקרא "צדק לטייגר", אשר צבר עשרות אלפי לייקים והורד מהאוויר מסיבה כלשהי, תמך באפשרות הזו. עצומות נוספות שצצו באינטרנט קראו לשלול ממנה את רישיון הוטרינריה.

  

תמונה גדולה

שם הפריט: התמונה שפירסמה הוטרינרית
קוד זיהוי:216691
התמונה שפירסמה הוטרינרית
 
תמונה גדולה

שם הפריט: החתול טייגר, מתוך סרטון היוטיו
קוד זיהוי:216693
החתול טייגר, מתוך סרטון היוטיוב שצילמה משפחתו
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  הריגת החתול

  ניקה | 24/04/15 10:04

  אני לא סובלת אותך הייתי יורה בך עם חץ ובקשת לכל איבר חיי שיש לך אכזרית אחת שכמותך עם הייתי מפטרת אותך הייתי שומרת שבשום מקום לא יקחו אותך לעבוד ובתוך כמה ימים הייתי מביישת אותך מול כולם סתומה עוד קראת לעצמך וטרינריט

  הגב להתגובה זו | סגור

 • 2

  זה לא אותו חתול ! תסתכלו על הכתם הלבן למטה משמאל

  אלון5560 | 25/04/15 16:04