פיקוד העורף התרעה במרחב

"מפורסמי" פייסבוק יצאו מהחורים

נערה שכתבה בתסכול על החיים עם השם ביונסה גרמה לכל בעלי השמות המפורסמים לצאת ולהזדהות איתה. זה הפך לאחד הפוסטים הכי מצחיקים שנראו בפייסבוק

מערכת רשת 06/04/15 08:04 

עמוד הפייסבוק הפופולרי "האנשים של ניו יורק" פירסם פוסט של נערה שקוראים לה ביונסה, ממש כמו הזמרת המפורסמת. כך היא כתבה: "לפעמים אני שונאת את השם שלי, כי זה תמיד מפנה אליי תשומת לב ואני לא אדם חברתי במיוחד... ביום הראשון בבית הספר החדש שלי המורה קראה את רשימת הנוכחות ואני נהייתי עצבנית, בגלל שבכל פעם שאנשים נתקלים בשם שלי הם מתחילים לשיר את השיר Single Ladies. ביום השני כבר היה יותר טוב כי כולם כבר הכירו את השם."

 

 

“Sometimes I hate my name because it always draws attention to me, and I’m not a very social person. My family moved...

Posted by Humans of New York on Saturday, April 4, 2015


הפוסט שותף אלפי פעמים - ובעיקר קיבל אלפי תגובות הזדהות מאנשים עם שמות של מפורסמים או שמות בעייתים אחרים. מכאן זה הלך והפך לקורע במיוחד.

 

בהתחלה הגיעו "הטניסאית" סרינה ויליאמס שרשמה "את לא יודעת כמה אנשים שואלים אותי אם אני משחקת טניס". הצטרפה אליה מרי-קייט אולסן מהסידרה "צער גידול בנות", שרשמה "כבר שמעתי את כל בדיחות התאומות אולסן שאפשר לדמיין". קייטי פרי רשמה "אם הייתי מקבלת עשרה סנט בכל פעם ששמעתי בדיחה על השם כבר הייתי עשירה". ובחור שנושא את השם "מיו-נייז" רשם "נסי להיקרא על שם רוטב..."

 

תמונה גדולה

שם הפריט: צילום מסך מתוך פייסבוק
קוד זיהוי:216425
צילום מסך מתוך פייסבוק
 

 

מצטרפים נוספים לחגיגה: מקרנה ("אחרי שתי דקות אנשים מתחילים לשיר ולרקוד"), הולי-ווד, אוסמה, ברידג'ט ג'ונס, רייצ'ל גרין (דמותה של ג'ניפר אניסטון מהסידרה "חברים") ואפילו ויקטוריה בקהאם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: צילום מסך מתוך פייסבוק
קוד זיהוי:216426
צילום מסך מתוך פייסבוק
 

 

אפילו חברתה של ביונסה ללהקת דסטניז צ'יילד הגיעה לבקר - קלי רולנד ("מזדהה איתך מותק!"), בחורה עם שם המשפחה פאנקייק, וויל סמית', כריס בראון, שאקירה ("תמיד שואלים אותי אם הירכיים שלי לא משקרות" = Hips Don't Lie), טינה טרנר ואפילו דאע"ש (Isis).

 

תמונה גדולה

שם הפריט: צילום מסך מתוך פייסבוק
קוד זיהוי:216427
צילום מסך מתוך פייסבוק
 

 

בסוף הצטרפה גם החברה השלישית מדסטניז צ'יילד - מישל וויליאמס, בחורה שנקראת Tuesday (יום שלישי), ריהאנה, ג'ניפר לופז, בחורה שנקראת אפריקה פריז, ולקינוח - ביונסה נוספת, שיהיה לה באמת עם מי לחלוק את התסכול.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: צילום מסך מתוך פייסבוק
קוד זיהוי:216428
צילום מסך מתוך פייסבוק
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ביונסה יש רק אחת? לא בטוח
קוד זיהוי:216429
ביונסה יש רק אחת? לא בטוח
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת