פיקוד העורף התרעה במרחב

הטעות הנוראית של המועמד לעבודה

מנהל צוות בחברת הון סיכון נתקל באדם גס רוח ואלים ברכבת התחתית. הוא לא תיאר לעצמו איפה יפגוש אותו מאוחר יותר באותו היום

מערכת רשת 20/02/15 12:44המקרה הזה יכול ללמד את כולנו לקח חשוב: אם יש לנו אירוע שמצריך חוות דעת של מישהו שאיננו מכירים, כמו ריאיון עבודה למשל, כדאי שניזהר ממפגשים מביכים ושליליים עם זרים. מאט באקלנד הוא מנהל צוות בחברת הון סיכון בלונדון. השבוע נסע באקלנד ליום עבודה שגרתי באמצעות הרכבת התחתית, שהייתה עמוסה כתמיד בעשרות נוסעים ממורמרים, תיירים ותלמידים. כשניסה לרדת בתחנה כדי ללכת למשרד, הרגיש כי מישהו נצמד אליו יותר מדי בניסיון לרדת גם כן מהרכבת.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מאט באקלנד. צילום: פייסבוק
קוד זיהוי:215121
מאט באקלנד. צילום: פייסבוק
 

 

באקלנד הסתובב אל הבחור, ואמר לו כי גם הוא מנסה לרדת בתחנה. אך הבחור דחף אותו בגופו הצידה, כשהוא מסנן לעברו "לך תז***ן" בעצבנות. באקלנד הגיע לעבודה, נכנס למשרדו והתחיל את יומו כרגיל. כשהגיע המועמד לריאיון העבודה אשר נקבע לו מראש, הוא היה בשוק. באותו רגע הוא צייץ בטוויטר: "קארמה - הבחור שדחף אותי ברכבת התחתית והציע לי ללכת להז***ן בדיוק הגיע לריאיון עבודה... איתי..."

 

 

אחרי שנרגע מההלם הראשוני, החליט באקלנד כי הוא סולח לבחור על האירוע המביך, ולפחות לפי מה שאמר לאתר Buzzfeed - הוא ראיין אותו בצורה מקצועית ואובייקטיבית. אחר כך הם גם צחקו על המקרה ודיברו על שנאתם המשותפת לנסיעות ברכבת התחתית. למרבה הצער, הבחור לא התקבל לעבודה, אך ככל הנראה יחשוב פעמיים על התנהגותו ביום בו הוא מתראיין לעבודה חדשה - גם אם זה לפני הריאיון עצמו.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: רכבת תחתית בלונדון. צילום: שאט
קוד זיהוי:215118
רכבת תחתית בלונדון. צילום: שאטרסטוק
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה