פיקוד העורף התרעה במרחב

"ווּפס": פאדיחה מסריחה בשידור חי

זאת כנראה לקיחת האחריות המהירה ביותר: קול נפיחה נשמע באמצע שידור חי בתוכנית בוקר בארה"ב, השחקנית וופי גולדברג ממהרת להודות. אך האם היא אכן האשמה? צפו

מערכת רשת 14/12/14 09:36 

הרבה דברים לא מתוכננים יכולים לקרות במהלך שידור חי, אבל רצוי שזה לא יהיה אחד מהם: במהלך דיון רציני על חשיבות החיסון נגד שפעת, כשהמצלמה התמקדה בזמרת האמריקאית אשאנטי, נשמע לפתע קול נפיחה פתאומי בחלל האולפן. השחקנית והמגישה וופי גולדברג, שישבה בפאנל, קמה מהכסא במבוכה ואמרה: ";אוי, תסלחו לי... חכו רגע."; חברת פאנל נוספת, השחקנית רוזי אודונל, הסתובבה סביב השולחן ונופפה בנייר, ככל הנראה בניסיון להיפטר מהריח הנורא.


כעבור כמה שניות של צחוק והלם מצד הפאנל והקהל, אמרה וופי: ";אני מרגישה כל כך הרבה יותר טוב עכשיו. הבוריטוס האלה לארוחת הבוקר עוד יהרגו אותנו.";

 

 


אך האם אכן גולדברג לא הצליחה להתאפק? יום לאחר השידור אמרה השחקנית כי ";כולם יכולים להירגע. זאת הייתה בדיחה."; לטענתה, אחד מאנשי הסאונד של התכנית לחץ בטעות על אחד מכפתורי האפקטים והיא החליטה להגיב במהרה. אודונל, שהבינה את העניין, שיתפה איתה פעולה והגיבה בהתאמה.


אז היה או לא היה? לנו, האמת, נשמע לנו קצת מסריח כל הסיפור הזה... אבל תשפטו בעצמכם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: לא נעים
קוד זיהוי:213173
לא נעים
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אבל לפחות מישהי לוקחת אחריות
קוד זיהוי:213174
אבל לפחות מישהי לוקחת אחריות
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
  • 1

    Woopie more like Woopsie

    someone-somewhere | 20/12/14 03:12

    Get a real gig Woopie - this angry dike character on a bullshit show does not suite you! or do you justice. I still remember how good you were in the 80s. Get it together sister.

    הגב להתגובה זו | סגור