פיקוד העורף התרעה במרחב

כשמגיש החדשות מודיע על מותו הקרב

"הגידול שלי חזר, אבל הפעם הוא כבר גדול מדי. נותרו לי ארבעה חודשים לחיות"

מערכת רשת 01/10/14 07:23מגיש חדשות אמריקאי מערוץ 3 של רשת WCIA באילינוי, ארה";;ב, סיפר לצופים כי יש לו סרטן במוח ונותרו לו רק שישה חודשים לחיות.

ביום חמישי האחרון פנה דייב בנטון לצופים ועידכן אותם בהוראות שקיבל מהרופא: ";;הוא אמר לי שלפני מספר שבועות הסרטן חזר ובצורה רחבה מדי בשביל ניתוח או טיפולי הקרנה. הצוות הרפואי עידכן אותי כי נשארו לי ארבעה עד שישה חודשים לחיות";;.


המגישה שלצדו, ג'ניפר רוסקו, פנתה גם היא לצופים ואמרה כי ההודעה לצופים היא כחלק ממדיניות ה";;ספר הפתוח";; שבה הם מאמינים בתכנית, ולכן חלקו עם הצופים את הבשורה. היא גם שיבחה את גישתו הכנה וכוחו של בנטון.

בנטון סיפר כי הוא מתכוון לנסות טיפול נוגדני וטיפולי כימותרפיה שנועדו להאט את קצת צמיחת הגידול. בנוסף, אמר כי מטרתו כעת היא לחוות את ימים האחרונים בצורה הטובה ביותר. הוא הודה על התמיכה שקיבל מצופים חולי סרטן אחרים ואמר כי ";;הם תמכו בי כל הדרך. גם להם מגיעה תמיכה כמו שאני קיבלתי.";;
 

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  כל כך קשה לדייק

  אלגרה אלגברה | 15/09/14 12:09

  ";...נותרו לי ארבעה חודשים לחיות";...סיפר לצופים כי יש לו סרטן במוח ונותרו לו רק שישה חודשים לחיות.. תחליטו 4 או 6 ההבדל הוא רק תוספת של 50%. מזל שאתם לא פקידי בנק

  הגב להתגובה זו | סגור

  • .

   אורן | 20/09/14 22:09

   50%?? מזל שאתה לא פקיד בנק... )