פיקוד העורף התרעה במרחב

האישה עם הידיים הכבדות בעולם

בזרוע נטויה: התאילנדית עם הידיים אשר שוקלות 10 ק"ג. הרופאים ממליצים על קטיעה

מערכת רשת 02/10/14 05:16דואנג'יי סמאקסמארן, בת 58 ממחוס סורין שבתאילנד, סובלת מלידה מפגם מולד הנקרא Macrodystrophia Lipomatosa. הפגם הזה גורם לאצבע אחת או שתיים מהגוף לצמוח בצורה חריגה, גדולה מהרגיל. אך המקרה של סמאקסמארן חמור הרבה יותר.

20 שנה היא התחבאה בביתה וחששה לחשוף את ידיה הענקיות. הזרוע הימנית שלה שוקלת 10 קילו והימנית שוקלת 13 קילו. היא מתקשה לאכול, להתלבש ולתפקד בעבודתה כמגישת חטיפים בעגלת אוכל בבית ספר. ";;שתי הזרועות כל כך כבדות וכואבות. כשאני עומדת או עובדת, אני חייבת לקחת מנוחה מדי פעם ולהניח את הידיים על השולחן כדי להחזיר לעצמי כוח,";; מספרת סמאקסמארן.
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אישה עם זרועות עצומות
קוד זיהוי:210364
התאילנדית עם הידיים העצומות. Barcroft Media
 

התופעה מתגלה בדרך כלל לפני הלידה, אך מאחר והדבר לא התגלה והיא נולדה כך, היא ניסתה לעבור מספר טיפולים וניתוחים בבתי חולים בבנגקוק. למרבה הצער, המצב הנדיר ביותר של המחלה לא מאפשר לרפא אותה ממנה, והיא מטופלת מדי פעם בטיפולים ניסיוניים בלבד. גם שאיבת שומן ורקמה מזרועותיה נכשלה, כאשר הרקמה הסיבית חזרה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: זרועות אישה
קוד זיהוי:210365
כל זרוע שוקלת 10 קילו. Barcroft Media
 

כעת מחכה סמאקסמארן לתשובה מקבוצת רופאים מאוניברסיטת קיטאסאטו ביפן, אשר טוענת כי טיפלה בעבר בשישה חולים עם גפיים מוגדלים. הרופאים היפנים סבורים כי ניתן להסיר את השומן בכל זאת ולמנוע את כאביה. בינתיים, סמאקסמארן לתפקד כמה שאפשר, ובעיקר לא להתעייף מסחיבת הזרועות הכבדות שלה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: זרועות אישה
קוד זיהוי:210366
אפילו גירוד באוזן בלתי אפשרי. Barcroft Media
 

מקור הידיעה: buzzfeed


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה