פיקוד העורף התרעה במרחב

"ציירי לך קווים"

אלפי נשים ברחבי העולם מצטרפות לחגיגה של קווי מתאר גופן "הלא-מושלם"

דורה אריאל 26/08/14 14:36הכל התחיל בשתי אימהות שרצו ליצור שינוי. מסתבר שלפעמים כל שנדרש הוא אדם אחד עם חלום גדול ליצור מציאות חדשה. הן הרגישו שהגוף שלהן שהשתנה בעקבות הלידות וההריונות כבר לא יפה כמו שהיה, או לפחות כך הסביבה התייחסה אליהן.

כשמחפשים בגוגל ";סימני מתיחה"; התוצאות הראשונות והדומיננטיות שמתעוררות הן מכונים קוסמטיים, מנתחים קוסמטיים, קרמים ומשחות - כולם במטרה אחת להעלים את סימני המתיחה. שתי האמהות האלה החליטו שלא די להן במציאות העגומה שבה סימני מתיחות נחשבים כתופעה שצריך להעלים ולמחוק, אז הן פתחו חשבון אינסטגרם שחוגג את סמיני המתיחה.

התוצאה הייתה מדהימה. בפחות משבועיים ההאשטאג Love Your Lines# הפך להצלחה מסחררת עם יותר מ-31,000 עוקבות. נשים ברחבי העולם התחילו להעלות תמונות שלהן לאינסטגרם עם סימני המתיחה שאותן הן מכנות בתרגום חופשי ";Tiger Marks";, כלומר סימני נמרה. מה שיפה בסיפור הזה הוא שהן לא רק מעלות תמונות, אלא גם מספרות את הסיפור האישי שלהן מאחורי כל סימן וסימן.

אולי זה טרנד ואולי זה צורך, אבל כנראה שזה לא מפתיע שיותר ויותר נשים מתעוררות לאחרונה בקמפיינים שמטרתם לאהוב את הגוף. למשל, כמו טרנד הפאט-קיני שסחף אלפי נשים שמנות לפרסם תמונות שלהן בביקיני.

 

מעורר השראה!

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת