פיקוד העורף התרעה במרחב

ביונסה תהיה סינגל ליידי? אל תבנו

האם ביונסה וג'יי-זי אכן עומדים בפני פרידה? לפי התמונה באינסטגרם של ליידי-בי, בכלל לא בטוח

מערכת רשת 10/08/14 15:06השמועות על הגירושים המתקרבים של הזוג הכי לוהט בתעשיית הפופ, ביונסה וג'יי-זי, ממשיכות להציף את מדורי הרכילות בעיתונים ובאינטרנט. למי שלא מעודכן, נספר שעלה החשד כי ג'יי-זי מנהל רומן עם ריהאנה. הדבר הופיע בתקשורת בפומבי כשפורסם כי סולאנז', אחותה של ביונסה, תקפה אותו בבעיטות במעלית לאחר שלפי השמועה הוא רצה ללכת למסיבה של ריהאנה. זה המשיך גם בהתייחסות של ביונסה לתקרית תוך כדי הופעה, אשר התקשורת פירשה כרמיזה לבגידה, וגם ברמיקס לשיר שהוציאה לא מזמן עם ניקי מינאז', בו היא שרה כי ";לפעמים החרא יוצא החוצה, כשיש מיליארד דולר במעלית."; כעת, ייתכן וביונסה מנסה להראות לעולם שהשמועות לא היו נכונות ולא היו דברים מעולם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ביונסה אינסטגרם
קוד זיהוי:209297
עדיין ביונסה קרטר, לפחות עד הודעה חדשה
 

 

בתמונה שהעלתה אמש לחשבון האינסטגרם שלה, היא לובשת חולצה ועליה שני רמזים לכך שהפרידה לא קרובה כמו שחשבנו. האחד, הוא הספרה 4. מי שמכיר קצת את הנומרולוגיה שעומדת מאחורי מערכת היחסים של השניים, יודע שהספרה הזאת משמעותית מאוד אצלם. למשל: שניהם נולדו ביום ה-4 לחודש הלידה שלהם, הם התחתנו ב-4/4/08 ועוד. בנוסף, מופיע על החולצה הכיתוב ";קרטר";, שהוא כידוע שם המשפחה של ג'יי-זי (שמו המלא הוא שון קורי קרטר) - מה שאולי אומר שהיא עדיין משייכת עצמה לג'יי-זי, לפחות מבחינת שם המשפחה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ביונסה והמשפחה
קוד זיהוי:209298
ביונסה, ג'יי-זי, האחות סולאנז' והאם טינה
 

 

בכל אופן, השמועות הרעות (או הטובות) הולכות להסתיים ככל הנראה בחודש הבא, כשסיבוב ההופעות המשותף שלהם, ";On The Run Tour";, יינעל. אנחנו, כמובן, נהיה פה כדי לעדכן, ומקווים לשלום בית מלא בבית משפחת קרטר.

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת