פיקוד העורף התרעה במרחב

הופרדה מאחותה ונותרה עם 3 רגלים

בת שנה שנשארה עם שלוש רגלים לאחר שהופרדה מאחותה בדרכה לניתוח בארה"ב

מערכת רשת 26/06/14 06:37הילדה המתוקה הזאת נולדה בכפר מרוחק בפנמה והגיעה לקליפורניה בשל סיבה אחת ויחידה: ניתוח מציל חיים. אנה שנולדה מחוברת באגן לאחותה התאומה הופרדה ממנה בניתוח, אך נותרה עם שלוש רגליים, אחותה לא שרדה. מתוך שלוש הרגלים של אנה רק אחת מהן כשירה להליכה. בנוסף, היא נשארה עם שלוש כליות.
הצוות הרפואי בלוס אנג'לס מתכוון להסיר את שתי הרגליים האחרות ולאחר מכן לבצע הליכים שיקומיים נוספים אותם לא ניתן לקבל בפנמה, עיר הולדתה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ילדה עם שלוש רגליים
קוד זיהוי:207999
ילדה עם שלוש רגליים
 

 

הנסיעה של משפחתה ללוס אנג'לס התאפשרה בעקבות מימון שהשיג בית החולים ";שרינר"; (Shriners Hospitals for Children) עבור ההוצאות רפואיות שלה והטיפול השיקומי ארוך הטווח. בית חולים, שריינר הוא רשת של עשרים ושתיים בתי-חולים בצפון אמריקה המתמחים ברפואת ילדים עם בעיות אורתופדיות, כוויות, פגיעות בעמוד השדרה, שפה וחך שסועים. על פי מדיניות בית החולים כל אלה זכאים לטיפול ללא תלות ביכולת המטופלים לשלם עבור הטיפול.
";תקוותי היחידה היא שאנה תבריא ותחלים מהניתוח ותהיה מסוגלת ללכת";, אמרה אמה של אנה, אילאנה מונרוי (Ileana Monrroy).

הניתוח הראשון של אנה יתבצע בעוד כחודש לאחר שהצוות הרפואי יבדוק שוב את מצבה ויתכנן תכנית פעולה מדויקת עבור המשך הטיפול.
";אני חושב שאנו יכולים לבצע את הניתוח בצורה הטובה ביותר. זהו תהליך החשיבה מאחורי התכנית אשר מאריך את זמן ההמתנה לניתוח";, הבהיר ד";ר סונג, הרופא שיבצע את הניתוח. ";מצבה הרפואי של אנה הוא נדיר ויש רק שנים-עשרה מקרים מהסוג הזה של תינוקות שהצליחו לשרוד";, סיכם הד";ר.

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה