פיקוד העורף התרעה במרחב

הדוגמנית שהפכה לנזירה

ממסלול הדוגמנות לשביל האלוהים: "מצאתי את אלוהים, לא יכולתי לסרב"

מערכת רשת 22/06/14 06:45הדוגמנית הספרדייה, אוליילה אוליברוס (Olalla Oliveros) כיכבה שנים רבות בסרטים, פרסומות וצילומים דוגמנות זוהרים. פניה כיכבו על שלטי חוצות ברחבי ספרד, אבל עכשיו היא החליפה את בגדי המעצבים בגלימה כחולה וכיסוי ראש כתוצאה מכך שהחליטה להצטרף למסדר סיינט מייקל (Saint Michael ) ולהפוך לנזירה.
 

תמונה גדולה

שם הפריט: אוליילה הדוגמנית
קוד זיהוי:207757
אוליילה הדוגמנית
 

 

היא קיבלה את ההחלטה לאחר שחוותה ";רעידת אדמה"; בעת ביקור בבזיליקה של גבירתנו מפאטימה בפורטוגל. אמנם, היא מסרבת לדבר על ההחלטה, אבל הארגון הקתולי הלאומי מסר: אלוהים אף פעם לא טועה.

הוא שאל אם אני מוכנה ללכת אחריו, ולא יכולתי לסרב";. היא מוסרת שבהתחלה זה אכן היה נראה לה מוזר לראות את עצמה לבושה כנזירה, אבל אחרי זמן הסתגלות קצר היא לא יכלה לראות את עצמה בשום דרך אחרת.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אוליילה הנזירה
קוד זיהוי:207758
אוליילה הנזירה
 

אוליילה מספרת כי עבורה ";להיות דוגמנית פירושו להיות דוגמא לאנשים אחרים, מישהו שהאמונות שלו הן ראויות לחיקוי, ופשוט נמאס לה להיות מודל לחיקוי של שיטחיות. התעייפתי מעולם של שקרים, הופעות, צביעות והונאה.

אני מתבוננת על החברה שלנו ורואה חברה שמלאה באנטי-ערכים שמעודדים אלימות, ניאוף, סמים, אלכוהול, מלחמה, ועולם שמקדש כסף, התעשרות ונהנתנות";.

 


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת