פיקוד העורף התרעה במרחב

כך מבלה הריונית יומיים לפני לידה

"זה עושה לי טוב אז למה להפסיק" - בשבוע ה-40 להריון ממשיכה להרים משקולות

מערכת רשת 13/05/14 08:34הכירו את מייגן יומפרס לטרמן, בת 33 מאריזונה, ארה";ב. מייגן היא מרימת משקולות מקצוענית ובנוסף בהריון (לפחות בתשעת החודשים האחרונים), מייגן מקפידה על משטר אימונים מיוחד גם לאורך תקופת הריונה. האהבה של מייגן להרמת המשקולות החלה לפני שנתיים ולטענתה, כבר אז היא התאהבה בתוצאות שהספורט הזה העניק לה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: הריונית מרימה משקולות
קוד זיהוי:206365
יומיים לפני לידה. dave cruz Barcroft media
 

מייגן לא נתנה להריונה למנוע ממנה אימונים יומיומיים שכללו בין היתר הליכה יומית של 5 ק";מ עם הכלב שלה ובנוסף טיול הררי של של 6 ק";מ פעם בשבוע. כשהיא מספרת על המשטר בו נקטה דווקא ניכרת העובדה כי מייגן מחזקת את העובדה כי האימונים עזרו לה מאוד במהלך ההריון והקלו עליה ולא פגעו בתינוקה בשום אופן.
 

 

 

מייגן ילדה במהלך החודש האחרון תינוקת מקסימה בשם פלורנס, וכבר ממהרת לחזור לחדר הכושר בהקדם האפשרי. הרופא שלה אמר לה כי תוכל לחזור לחדר הכושר בשלושת השבועות הקרובים. לגבי הביקורות אותן ספגה מאימהות שונות על כך שלא הפסיקה להתאמן, אומרת מייגן "; הרופאים שלי תמכו באימונים שלי לאורך כל ההריון באופן מלא. הם מאוד שמחו ותמכו בעובדה שאני שוברת שיאים אישיים בהרמת המשקולות והנחו אותי לשמור על הפעילות הגופנית ועל שתייה מספקת";. מייגן מוסיפה ואומרת ";לדעתי, נשים צריכות לאמץ את ההריון שלהן ולא להשתמש בו כתירוץ לעצלנות";.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: הריונית לפני לידה
קוד זיהוי:206366
יומיים לפני לידה. dave cruz Barcroft media
 

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת