פיקוד העורף התרעה במרחב

הבארבי האנושית חושפת את משנתה

"תורת הגזע" המכוערת של הדוגמנית ולריה לוקיינובה, הנודעת כבארבי האנושית

מערכת רשת 08/04/14 07:05הכירו את ולריה לוקיינובה, או בשמה המסחרי ";הבארבי האנושית";. ולריה מאשימה וטוענת שזוגות מעורבים מביאים לעולם ילדים מכוערים ואלה גורמים לעלייה בשיעור המניתוחים הפלסטיים ברחבי העולם.

ולריה, דוגמנית בת 28, שעברה לטענתה ניתוח פלסטי בודד להשתלת סיליקון בחזה, טוענת כי שאר גופה טבעי לגמרי (קריצה, חיוך). ולריה אמרה בראיון למגזין GQ: ";קבוצות אתניות שונות יוצרות ערבוב בחברה, וזה יוצר דגנרציה (התנוונות), ואחרי הכל זה לא היה אמור להיות ככה";. היא מזכירה למראיין כמה נשים יפות היו בשנות ה-50 וה-60. ";הנשים היפות האלה לא נזקקו לניתוחים";, היא אומרת.
קשה לפספס שהפה שלה קפוא במעין חצי חיוך מוזר.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ברבי וקן - הגרסה האנושית
קוד זיהוי:205169
ברבי וקן - הגרסה האנושית. קרדיט: the sun GQ
 

 

 הסיפור של הבחורה (ספק בובה) הזאת, לא מסתיים כאן. ולריה הגיעה להרבה כותרות בחדשות מסביב לעולם גם בגלל המראה המוזר שלה, אך גם ובעיקר בגלל האמירות הביזאריות שלה; ";אני לא אנושית ויכולה לנסוע בזמן קדימה ואחורה";. שנה שעברה היא הודתה שהיא מאמינה כי הגיעה מכוכב אחר, ";רוב הסיכויים מכוכב הלכת ונוס";. בתקשורת היא אומרת ";אני מגיעה ממקום שבו אהבה ושמחה הם הרגשות היחידיים שקיימים, אך התקשורת סביב רוצה רק לעסוק בשלילי. התקשורת מעוניינת רק בטעויות של אחרים, כדי להציג אותם באור שלילי";.
עוד עובדה מעניינת על ולריה: לטענתה, היא מתאמנת באופן סדיר ב";צום שמש";, מכיוון שאוכל הוא משהו מיותר שהגוף שלנו ממש לא צריך. היוגים ההינדים הם כמובן המובילים בתחום, והם טוענים לכוח על טבעי שכזה (";סידהי";) מזה אלפי שנים. רבים וקודמים שהתנסו ב";צום שמש"; הגיעו לרעב והתיישבות שהובילו במקרים מסוימים גם למוות. 
בחודש פברואר האחרון היא אמרה: ";כבר הגעתי למצב שבו אני בכלל לא רעבה ואני מקווה שזה השלב הסופי לקראת היכולת שלי להתקיים רק באמצעות חמצן ואור";.

צפו במפגש בין ולריה, הבראבי האנושית עם קן המקבילה הגברית

 

 

 בעלה, הוא גם המנהל האומנותי שלה, אבל כשנשאלה ";האם בעלך הוא אנושי?";, ענתה שהיא איננה מעוניינת לענות על כך כדי לא לפגוע בשמו הטוב.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ברבי וקן
קוד זיהוי:205170
בובות אנושיות
 

מקור הידיעה: דיילי מייל


הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה