פיקוד העורף התרעה במרחב

השאיפה הגדולה - להיות מפורסם!

מערכת רשת 15/12/11 09:20עד לפני מספר שנים, כאשר שאלתם ילדים קטנים במה ירצו לעסוק כשיגדלו, התשובות הפופולאריות היו כבאי, ראש ממשלה או וטרינר. היום, כולם רוצים להיות מפורסמים...

 

כה רבות נאמר על תרבות הסלב, על הרצון להתפרסם כתוצאה מפירסום ותו לא. הנסיבות לא ממש חשובות. זה יכול להיות בשל כישורים מיוחדים במשחק כדור, מראה יוצא דופן או יכולת שירה מדהימה אבל זה ממש לא הנושא. הפפארצ'י, הנחות הסלב, הקמפיינים ורגעי התהילה בלב תרבות הטראש הם אלו שמניעים את כל מאות אלפי הצעירים להגשים את החלום הגדול מכולם ולהופיע על שער של צהובון כזה או אחר.

 

הדיון בתופעה הוא לרוב שיפוטי, כזה שמבקר את הרדידות ומסתכל על התופעה במבט מזלזל. אולם לא בטוח שזוהי העמדה הנכונה. נכון, יש מקום לבקר את תרבות הסלבס כאשר היא משתלטת על כל חלקה טובה אך מאז ומתמיד התרבות הפופולארית לא הצטיינה בעומק רב מדיי, מי שחושב אחרת מוזמן לבחון את קרבות הגלאדיטורים, את שריפת המכשפות על המוקד ואת ריקודי הבטן שהנעימו את זמנם של ההמונים בתקופות אחרות בהיסטוריה, ולהבין שגם כיום הפרסום הוא שאיפה לגיטימית של צעירים שמחפשים את דרכם להצלחה.

 

אם התברכתם בנתונים הנכונים להיות סלב ביום מן הימים, זה ממש לא אומר שבאמת תצליחו לעשות זאת... התחרות על כל משפצת פנוייה היא אכזרית למדיי והדרך למעלה רצופה במכשולים. איך בכל זאת תוכלו לעשות זאת? יש לנו מספר עצות מעשיות:

 

הרשמו לסוכנות ידוענים מוכרת ומכובדת

קשה מאוד להצליח בעולם המדיה בלי ליווי מקצועי של סוכן מקושר במיוחד. גם אם יש לכם את כל הנתונים הנכונים, קשה מאוד להאמין שתצליחו במשימה אם לא תקבלו את ההדרכה המתאימה ואת רשת הקשרים הנכונה.

 

הכנה מושלמת לכל אודישן ואודישן
כל אודישן, קטן כגדול, סולל עבורכם את הדרך לתפקיד הבא, לכן, לפני כל אודישן כדאי מאוד לעשות אובר מייקינג לא מתפשר ולהגיע לאודישן כשאתם במייטבכם. גם אם זה אומר לבקר אצל הספר פעם בשבוע, גם אם זה אומר לעשות ציפורנים ולבחור טבעת מתוך
קטלוג טבעות אירוסין וגם אם זה אומר להוציא אלפי שקלים על מלתחה שאיש לא יכול להשאר אדיש למולה.

 

והכי חשוב: תהיו הכי טובים במה שאתם עושים

לא משנה באיזה תחום אתם רוצים להתפרסם, נסו להיות הכי טובים במה שאתם עושים. אולי זה לא יספיק בפני עצמו, אבל אם יש לכם את כל השאר אז אין שום סיבה שלא תצליחו לקדם את זה.