פיקוד העורף התרעה במרחב

אני מחפש דיל טוב, למי לפנות?

האם האתרים הממונים בגוגל מציעים את הדיל הטוב ביותר?

מערכת רשת 30/06/11 06:40זו שאלה שאני נתקל בה מידי יום על ידי חברים, משפחה וכל מי ששומע שאני עוסק בתחום התיירות.

התשובה שכולם מצפים לשמוע היא כמובן שם של אחד הספקים הגדולים בשוק, אותו שם שיקפוץ לנו באחד מתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל.

מה שהם לא מצפים לשמוע ושומעים ממני לא מעט זה על סוכנות קטנה ולא מוכרת (והיא גם לא יושבת בת"א השם ישמור) שנותנת מחירים שמתחרים באותו ספק גדול וכמובן כולל שירות מעולה שבכלל לא נלקח בחשבון וחבל.

כשאנחנו רוצים לחפש דיל טוב לחו"ל, טיסה או חופשה משפחתית הדבר הראשון שנעשה זה כמובן לגשת לחבר הטוב שלנו גוגל. מה שאנחנו יודעים או יותר נכון רובנו יודעים ומפנימים, זה שהתוצאות הראשונות שנקבל כמעט בכל תוצאת חיפוש שקשורה לנופש, תיירות, טיסות ועוד יהיו התוצאות של האתרים שהשקיעו הרבה מאמץ וכסף בקידום האתר והמוצרים שלהם בתיירות. מה שהצרכן/הגולש לא יודע ולא נחשף אליו אלו כמובן עשרות רבות של אתרים בתחום התיירות רובם של סוכנויות נסיעות שמוכרות גם הם דרך האתר שלהם באינטרנט אבל אין להם משאבים להילחם מול הגדולים בזירת גוגל. אתר בטן גב בעצם נלחם בתופעה הזו ונותן במה לכל האתרים בארץ שמוכרים תיירות, מקטן ועד גדול. לגולש הממוצע אין שום מושג שגם סוכנות קטנה שיושבת באשקלון יכולה לתת לו מחיר הרבה יותר טוב מסוכנות נסיעות ענקית שמופיעה בכל התוצאות הראשונות בגוגל בחיפוש מוצרי תיירות.

באתר בטן גב הגולש נחשף כמעט לכל הסוכניות נסיעות בארץ ובהקלקה אחת הוא יכול להגיע לאתר של הסוכנות ולחפש מחירים ולהשוות מול אחרים. 

בטן גב הינו אתר המרכז קישורים ולוגואים של ספקים בתחום התיירות על מנת ליצור ממשק נח לגולש המעוניין לחפש חופשה, חבילות נופש, טיסה, בתי מלון בארץ, מלון אילת, צימרים ועוד ולקבל תמונה מלאה של נותני השרות בתחום 

שאיפת מערכת האתר הינה יצירה של מערכת קישורים ולוגואים לכל הספקים בשוק בעיקר בתחום הנסיעות והנופש. מעתה כל נותני השירות בתחום יקבלו במה בה הגולש יוכל לראות ויזואלית מיהם נותני השירות בארץ, להגיע לאתר המבוקש (גם של ספק הנסיעות הקטן ביותר) ואף להשוות מחירים מול ספקים אחרים. כמו כן יוכל כל גולש/ת לבקש שסוכנ/ת נסיעות ישוב אליו/ה עם הצעה או לבצע הזמנה דרך האתר.