פיקוד העורף התרעה במרחב

"המשפחה" ופרחים

משלוחי פרחים מסמלים אהבה, הערכה ונתינה והם מתאימים לכל קרובי המשפחה

ג'קי סויקיס 21/03/11 11:23 

"המשפחה" ופרחים
 
חודש שעברה עלתה סדרת ריאליטי חדשה בשם "המשפחה". מדובר בתכנית ריאליטי שטרם נראתה כמותה בעבר על המרקע. התכנית מאפשרת לנו הצצה נדירה לחייה של משפחה ג'ורנו וכל בני המשפחה, האמא ירדנה, האבא דובי, וארבעתם ילדיהם: לוטם, ינון, הודיה ונועד. הייחוד בתכנית הזאת היא האותנטיות שלה. אין כל התערבות של אנשי ההפקה, שום דבר ממה שתראו כאן איננו מבוים, לא מסננים סצנות קשות ובעצם מראים את המציאות של המשפחה הזאת כמו שהיא, בלי לצנזר ובלי עריכה מגמתית.
 
מה שעושה את הסדרה לכל כך מעניינת וממגנטת הוא  הכנות הרבה של בני המשפחה, המצבים אליהם אנו נחשפים. הריבים, המשברים והמחלוקות שבני המשפחה חווים בינם ובין עצמם. כל אחד מכם יוכל להזדהות לפחות עם דמות אחת, החל מהנערה המתבגרת שעסוקה בענייני אהבה ובנים ודרך האבא שמנסה להחזיק את המשפחה ולאחד את כולם ועד הבן הגדול שמנהל מערכת יחסים לא יציבה עם בת זוגו. הסדרה ממכרת במיוחד ומתאימה לכל הגילאים, צעירים ומבוגרים ימצאו בה עניין כאחד.
 
המשפחה זה הדבר הכי חשוב שיש לנו, נסו להקדיש זמן רב יותר לבני משפחתכם. הפתיעו אותם והשקיעו בהם. אתם יכולים לנסות להפתיע אותם באמצעות משלוחי פרחים צבעוניים וגדולים. משלוחי פרחים מסמלים אהבה, הערכה ונתינה והם מתאימים לכל קרובי המשפחה. אתם יכולים להעניק משלוחי פרחים לאמא שלכם ביום שישי, לאחותכם ועוד. לא חייבים לחכות ליום הולדת או ליום חג על מנת לשמח ולהעניק משלוחי פרחים ליקירכם.
 
אם בא לכם עוד יותר להפתיע אותם, נסו לגוון והזמינו להם משלוח של זר מתוק וטעים. זר מתוק הוא זר לכל דבר, הוא מסודר בצורה דקורטיבית ונעימה לעין, הוא מכיל גבעולים ופרחים ממש כמו בזר רגיל. הפרחים הם בעצם פרלינים, והגבעולים הם השיפודים אשר מחזיקים את כל אותם פרלינים. גם כאן המגוון הוא עצום, תוכלו לבחור בין טעמים שונים, צבעים רבים ועוד. אל תשכחו לצרף כרטיס ברכה אישי למקבל המשלוח.