פיקוד העורף התרעה במרחב

פרחים וטלוויזיה

360 , משלוחי פרחים ומה שביניהם

ג'קי סויקיס 20/02/11 09:29 

תכניות טלוויזיה מכל הסוגים, ממש כמו פרחים
לכל אדם יש משבצת שידור אהובה. עבור מרבית הצופים, משבצת הפריים טיים היא האידיאלית עבורם, שכן הצופה הממוצע מגיע הביתה בדרך כלל אחרי יום עבודה או לימודים ורוצה לנקות קצת את הראש, ולצפות בתכנית הטלוויזיה האהובה עליו. בשעות הפריים טיים, שעות השיא, משודרות תכניות ריאליטי, תחקירים, חדשות ועוד.
 
360, משלוחי פרחים ומה שביניהם
לאחרונה עלו מספר תכניות חדשות בטלוויזיה, כשהבולטת שבהן היא התכנית המצליחה והמעניינת, 360. מדובר בתכנית תחקירים איכותית אשר מציגה נושא מסוים מנקודות מבט וזוויות שונות. בתכנית משתתפים עיתונאים מוערכים רבים ביניהם לינוי בר גפן, יפעת גליק, גדי סוקניק, יורם בינור ועוד רבים וטובים. אחת התכניות התמקדה בדודו טופז, הבדרן הכריזמטי והאהוב ואהוד על ידי נשים, אשר זכה לקבל אינסוף משלוחי פרחים רבים, מתנות ומעריצים רבים אשר הלכו אחריו באש ובמים. את נפילתו של דודו טופז אין צורך להזכיר, אי אפשר לשכוח את כל הפרשייה בה היה מעורב. בתכנית שודרו קטעים בלעדיים בו נראה דודו טופז מדבר על נושאים שונים וכואבים. הראו תמונות מההלוויה שלו, למרות כל מה שעשה, להלוויה שלו הגיעו הרבה אנשים אשר ביקשו להניח זר פרחים על מצבתו של מי שכונה 'הראשון בבידור'.


 

פרחים וריבים
 
תכנית נוספת אשר עלתה לאחרונה היא משפחה חורגת בהנחייתו של אלון גל. פרק פתיחת העונה החדשה התמקד במשפחת מיארה. למראית עין נראה שיש לבני הזוג כל אשר דרוש על מנת לחיות חיים שלווים ומאושרים: הם גרים במושב פסטורלי מלא בפרחים ועצים, הם מוקפים בירוק ובבעלי חיים, וכמובן מגדלים שני ילדים. אך המציאות שלהם כלל לא פשוטה. בין שלל ערוגות הפרחים והצמחייה, מתגלה זוג המתקשה לתפקד ולנהל אורח חיים בריא ורגוע. חיי היום יום שלהם מלווים בבעיות ומשברים קשים מאוד ובחיכוכים וקונפליקטים אינסופיים. אלון גל מגיע אליהם ובדרכו הייחודית והמקצועית מצליח לארגן להם מחדש את החיים, לשפר את הזוגיות שלהם, ולגרום לעסק שבבעלותם לשגשג ולפרוח ממש כמו אותם פרחים צבעוניים שמקיפים אותם מכל עבר. עם פרחים אפשר לפתור גם כל ריב, על ידי משלוח פרחים לבת הזוג בצירוף פתק התנצלות.
המלצה חמה, כדאי לכם להישאר במעקב אחר התכניות הללו, מדובר בשתיים מן התכניות הכי טובות שתפגשו על מסך הטלוויזיה שלכם. העונות של שתי התכניות בעיצומן כך שיש עוד הרבה פרקים לפנינו. צפייה מהנה.