פיקוד העורף התרעה במרחב

אלבום דיגיטלי – הטרנד בצילום

בשנים האחרונות עבר תחום הצילום מהפכה אדירה עם המצאתו של הצילום הדיגיטלי

מערכת רשת 23/01/11 11:44 

כפי שכל חובב צילום מושבע יוכל להעיד, תחום הצילום הוא תחום דינאמי אשר מתפתח ומשתכלל ללא הפסקה. התקדמות הטכנולוגיה הכללית בעולם נותנת את אותותיה במיוחד על תחום הצילום, אשר משתנה ללא הפסקה ומעניק לנו אפשרויות רבות וטובות יותר ויותר לתעד את החיים ואת המציאות שסביבנו.
בשנים האחרונות עבר תחום הצילום מהפכה אדירה עם המצאתו של הצילום הדיגיטלי. התמונות כיום מצולמות ונשמרות כקובצי מחשב לכל דבר ועניין, מה שמעניק לצלמים את האפשרות לצלם כמות אדירה של תמונות על כרטיס זיכרון אחד קטן, וגם כמובן לערוך ולשפץ אותן במחשב.
 
הדרך המקובלת ביותר להציג תמונות בעולם הייתה מאז ומתמיד אלבום תמונות. דרך נוחה ואלגנטית לקבץ יחדיו תמונות רבות בעלות מכנה משותף, ולהציגן באופן נוח אשר גם שומר על התמונות.
ההתפתחות האחרונה והחמה ביותר בעולם הצילום היא בעצם נקודת המפגש של הצילום הדיגיטלי עם אלבום תמונות – אלבום דיגיטלי.
אלבום דיגיטלי הוא בעצם סוג של ספר או חוברת בהם מודפסות התמונות באופן איכותי על גבי נייר (ניתן כמובן לבחור איזה סוג נייר שרוצים), כאשר ניתן להוסיף כיתובים, ציורים וכל מה שרוצים לדפים המכילים את התמונות. חשבו על זה כעל מגזין איכותי מהסוג שאנחנו קונים מי פעם – אלבום דיגיטלי מאפשר לנו להציג את התמונות האישיות שלנו המתעדות את החוויות שלנו בחיים כסוג של מגזין יוקרתי או ספר (תלוי באיזו כריכה נבחר – קשה או רכה. הכול אפשרי וזמין...).
כך, אלבום תמונות דיגיטלי נושא בחובו יתרונות מהותיים רבים על פני אלבום התמונות הישן והטוב: קודם כל, במידה ואנחנו מעוניינים באלבום תמונות כמו פעם, ניתן לעצב את אלבום התמונות הדיגיטלי להיות ממש כמו האלבומים הישנים שאנחנו מכירים. עדיין נקבל את היתרונות הבסיסיים הנלווים לאלבום דיגיטלי, למשל – התמונות יהיו מודפסות ישירות על דפי האלבום ולא ניאלץ להדביק אותן, וכך נימנע מהמצב המוכר של תמונות שנופלות מהאלבום כי הדבק שלהן כבר אינו מחזיק, או תמונות שמתקמטות ומאבדות את איכותן. במידה ואנחנו מעוניינים באלבום מעט מעניין ועשיר יותר מאלבום תמונות רגיל ומסורתי, אלבום דיגיטלי הוא הפתרון המתבקש – תוכלו להוסיף בין התמונות מלל רב שיסביר עליהן או סתם מלל רלבנטי שברצונכם שיופיע בסמוך לתמונות (זהו בעצם התחליף המודרני להדבקת גזרי עיתונים או דפים נוספים לצד התמונות באלבום התמונות המסורתי), תוכלו להוסיף ציורים, צבע או עיצובים ככל העולה על רוחכם. בקיצור – תוכלו לא רק להציג את התמונות, אלא גם לקשט ולהעשיר את תצוגתן.
 
מכלול היתרונות הללו הופך את אלבום התמונות הדיגיטלי לטרנד החם הבא בעולם הצילום כולו. האפשרויות כאן רבות וניתן להשתמש באלבום דיגיטלי למגוון סיבות ומטרות, החל מאלבום תמונות ביתי רגיל, דרך מתנה מעוצבת ומושקעת במיוחד לחברים או בני משפחה, ועד לדרך מקורית ליצור תיעוד יפה ומלא חוש הומור של תקופת הילדות של הילדים שלכם.
 
נסו את אלבום התמונות הדיגיטלי, וגלו את השלב הבא בעולם הצילום...