פיקוד העורף התרעה במרחב

משלוחי פרחים

דמיין לעצמך מה משלוחי פרחים יכול לחולל. זר פרחים יפיפה. תאר לעצמך אותה..

מערכת רשת 18/01/11 14:29כדי לגשר על מרחקים

אתה גר רחוק ממנה. בהתחלה עזבת לצבא, אחר כך ללימודים. למעשה הריחוק הנפשי התחיל עוד קודם, בגיל ההתבגרות. אחר כך התחתנת והקמת משפחה. מצאת עבודה במרכז, היא נשארה בדרום. אתה מקפיד להגיע לבקר כמובן עם הילדים, בחגים, וגם בסופי שבוע, אחת לכמה זמן. אבל זה לא אותו הדבר. היא יודעת שאין מה לעשות, ואתה חייב לבנות את החיים שלך, חייב לחיות את החיים שלך. אבל אתה מרגיש כל כך הרבה צער ואשמה.

אתה משתדל להתקשר כל יום. לשאול מה שלומה, לספר על מה שעובר עליך, ומה שקורה עם הילדים. אבל היום יום ההולדת שלה ואתה לא יכול להגיע. כמובן שתחגגו בהזדמנות אחרת. תארגן משהו עם האחים. אבל היום, יש לה יום הולדת, והיא מציינת אותו לבד. אתה לא מצליח להתרכז במצגת בישיבה. אתה חושב עליה, והלב שלך נצבט.

היא שגידלה אותך. שתמיד דאגה לך, ותמיד היתה שם בשבילך. אתה לא שם בשבילה עכשיו. בחיבוק האינסופי שלה. אתה רצית מתנות- עוד רכבת צעצוע, ג'ינס, פלייסטיישן חדש, טיול ליוון. היא לא מבקשת כלום. רק אותך. אפילו את זה היא לא מבקשת. אבל אתה יודע, שזה כל מה שהיא צריכה. את הילדים שלה, שם לצידה, כמה שיותר. כבר קשה לך לנשום מרוב מועקה בחזה. או שזה בגרון?

משלוחי פרחים כדי להיות עם יקיריך

אבל יש לך דרך. יש לך כתובת חנויות פרחים מבצעות משלוחי פרחים דרך פורטל פרחים באינטרנט. יש לך מה לעשות, גם כשאתה כל כך רחוק.

דמיין לעצמך מה משלוחי פרחים יכול לחולל. זר פרחים יפיפה, רענן, ריחני. תאר לעצמך אותה, אישה קטנה בבית שלה, לבד ביום הולדתה. מרתיחה מים לכוס קפה. מתיישבת לאט ובכבדות על הכורסא.

לפתע, דפיקות בדלת. היא כמובן צריכה לקום עכשיו. קח בחשבון שזה קצת יקשה עליה. היא תקום ותפתח את הדלת, או תקרא: "יבוא", ובפתח יעמוד שליח. אבל יהיה לה קשה להבחין בו כמובן, כי הוא יתחבא מאחורי זר פרחים ענק, של שושנים אדומות, או כריזנטמות סגולות, או סחלבים צהובים וורודים.

משלוח פרחים מרגש

תראה מה משלוחי פרחים עושים: אתה מתאר את זה? את ההתרגשות שמציפה אותה עכשיו? אתה מרגיש את הלב שלה מתרחב משמחה? את החיוך הקורן? את החום שמתפשט לה בגוף עכשיו- מהלב אל החיוך והעיניים, ובכל האיברים, וקורן ממנה כמו הילה של אושר?

היא אוחזת בכרטיס הברכה ביד רועדת מהתרגשות. היא קוראת שהוא ממך. אולי ממך ומאחיך. משלוח פרחים יפיפהיים. הבנים שלה, והבת. לא רק שזכרתם. לא רק שהתקשרתם. הזמנתם לה משלוחי פרחים . הראיתם לה, שלא חשוב כמה אתם עסוקים בחייכם, אתם חושבים עליה, אתם אוהבים אותה, אתם שם בשבילה.

משלוח של חגיגה

אתה יכול לצרף גם מתנות נוספות על משלוחי הפרחים , ולתת לה תחושה שהחגיגה מגיעה עד אליה במשלוח. אין שילוב נפלא מפרחים ושוקולד. למה שלא תוסיף על משלוח פרחים גם זר מתוק עשוי שוקולדים טעמים ומשובחים? אתה יכול לסכם עם שאר האחים, ולמלא את הבית במיני משלוחים: משלוחי פרחים בזרים מרהיבים, זרי בלונים, סלסלות של פירות, זר מתוק, או אפילו זרים מתוקים....

בשבת תגיעו. אולי בבאה. תחגגו לה באופן אישי.

אבל בינתיים- היא לא תרגיש לבד או עזובה, והחגיגה תגיע באמצעות משלוחי פרחים בתוספת זר מתוק , מכל ילד שלה, מכל רחבי הארץ, עד אליה, עמוק לתוך הלב.