פיקוד העורף התרעה במרחב

אמור לי מה אתה לובש ואגיד מי אתה

בגדים הם לא קעקועים, ניתן לאוורר אותם, לחדש ולרענן

מערכת רשת 26/12/10 12:52 

ייצר האגירה טמון ברבים מאיתנו, מבחינת הלבוש זה מתבטא בכך שנמצאים בארון מספר רב של בגדים בין אם אלו בגדי מעצבים או בגדי בסיס שאנו מלקטים לאורך השנים ולמעשה אין להם שימוש, אבל שומרים אותם למקרה שיום אחד ממש לא יהיה מה ללבוש ואז פתאום חולצה שלא נלבשה חודשים תתאים למכנס אחר שגם הוא כנראה לא נלבש כמה חודשים או אולי שנים, צריך לזכור שאופנה זה דבר מאוד דינמי ובטח שבקצב המסחרר של תל אביב וסביר להניח שגם אם הצלחתם להוציא מהארון הדחוס בגד שנראה כמשתלב בהופעה שלכם סביר להניח שלא תהיו עדכניים לגמרי וכך ברחמים על בגדים נטולי רגשות אתם נראים פחות מעודכנים. עכשיו לאחר שהסוגיה הוסברה תרשו לי להציע לכם זווית רעננה יותר זה נקרא "חוק החודשיים", החוק אומר שפריט לבוש שלא ראה אור חודשיים נידון באופן מידי לתרומה לנזקקים, כך הארון שלכם נשאר מעודכן, מתחדש, קל יותר לסידור, אוורירי ,רענן והכי חשוב אתם לא תרכשו יותר בגדים שלא יושבים עליכם בול רק בגלל שהם במבצע כי עכשיו אתם יודעים שבעוד חודשיים הבגדים ימצאו עצמם מחוץ לארון וחבל שזה יהיה עם הטיקט. בגדים הם לא קעקועים שנחרטים על גופנו לעד, ניתן לאוורר אותם, לחדש ולרענן. לאחר שעושים סינון קפדני בארון למעשה נשארים רק עם בגדים שאוהבים, כאלה שגורמים להרגיש טוב כשלובשים אותם, שמושכים מחמאות ברחוב וכולנו יודעים שכשמרגישים טוב ונוח גם מתנהלים בהתאם. לכל אחד סגנון משלו וכתוצאה מכך לכל אחד ארון משלו חשוב לדעת מה הסגנון שלכם, מה נוח לכם ומה מתאים לכם מבחינת צבעים, גזרות, אקססוריז, שילובים בין צבעים ופריטים.
פידבקים שמקבלים מעוברי אורח או מחברים קרובים יכולים מאוד לעזור אך חשוב לקחת את התגובות בפרופורציות כי כולנו יודעים שבסופו של דבר על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, לדעתי אם התגובות הן קיצוניות לטוב או לרע הצלחתם לגרום לבן אדם לחשוב על ההופעה שלכם ובד"כ זה אומר שהתלבשתם טוב, העיקר שלא יגידו חמוד או בסדר אלו התגובות הכי לא טובות לצורך העניין אדם המקפיד על הופעתו ומבין את הדרך בא התלבש יעדיף שיגידו לו שהוא התלבש זוועה מאשר בסדר מכיוון שבבסדר אין נקיטת עמדה ואילו בזוועה קיימת אמירה חזקה.
אישה שמנה שלובשת בגדים צמודים לדוגמא ותקבל הערה על כך שהיא לבושה זוועה אין זה אומר שהיא צריכה לשמוח על כך, כיוון שכאן קיימת טעות בסיסית וכנראה שגם חוסר מודעות לפרופורציית הגוף.

זוועה טובה היא זוועה אסטטית.