פיקוד העורף התרעה במרחב

כלים מתקדמים לקידום אתרים

כבר בילדותנו חלמנו על רובוט או חבר דמיוני שיעשה עבורנו את מטלות הבית ויכין שיעורים, אך זה נשאר רק חלום. תעשיית הSEO לא ויתרה. להלן כמה מהכלים הללו.

ג'קי סויקיס 03/10/10 10:16 

מערבל תוכן אוטומאטי
כל מקדם אתרים מתחיל יודע שהפעילות שגוזלת הכי הרבה זמן, (או עולה הכי הרבה כסף....) היא כתיבת תכנים. קשה מאוד לעשות קיצורי דרך בתחום הכתיבה אבל מסתבר שיש כאלו שהצליחו, ואפילו עשו זאת בהצלחה לא מבוטלת...
אחד הכלים היותר מתקדמים לקידום אתרים הוא מערבל התוכן האוטמאטי. באמצעות המערכת אנו מזינים לכלי מאמר תוכן מקורי ואחר כך מכינים מספר גרסאות שונות לכל אחת מהפסקאות שבו. בשלב הבא נוכל לבחור "פסקאות אפוצינאליות" כלומר כאלו שלא יופיעו בכל הגרסאות של המאמר, מילים אופציונאליות ומילים נרדפות שיופיעו בכל גרסא בדרך קצת שונה (לדוגמא: בסדר גמור, מאה אחוז, מעולה, טוב מאוד, כולן מילים שיכולות להחליף זו את זו מבלי לפגוע פגיעה מהותית בטקסט). אחרי שהזנו את כל הנתונים התוכנה מערבלת את הפסקאות והמילים ומייצרת עבורנו עשרות גרסאות שונות של אותו המאמר בדיוק. כך נוכל לשתול את המאמר באתרי מאמרים, להפיץ אותו באתרים אחרים ולבצע עוד פעילויות שיזכו אותנו בקישורים אינטגראלים איכותיים.

מערכת הפצה מתקדמת
הפצת מאמרים שמכילים קישור (בדיוק כמו הקישור הרחקת יונים, שנמצא במאמר הזה) היא פעילות מתישה שגוזלת זמן רב. באופן עקרוני מדובר בעסקה מעולה שתורמת לבעלי אתרים תוכן איכותי ורלוונטי ותורמת למקדמי האתרים קישורים באיכות גבוהה למדיי, אולם על מנת להוציא את העסקה לפועל נצטרך למצוא בעלי אתרים שיהיו מוכנים לקבל את התכנים שלנו ועל מנת לעשות זאת נצטרך לשלוח אין ספור הודעות דואר אלקטרוני, לשוחח בטלפון ולבזבז את זמננו היקר, אולם ישנן מערכות מתקדמות שמקשרות באופן אוטומאטי בין בעלי אתרים איכותיים שזקוקים לתוכן איכותי ובין מקדמי אתרים שמחפשים אתרים להפיץ בהם את "פניני החוכמה" שלהם. יעיל, חוסך זמן רב ומספק תוצאה מעולה.

ועוד עצה אחרונה...
מכיוון שכל המערכות הללו מבוססות על "בינה מלאכותית" חשוב לזכור שאנשי הפיתוח של גוגל הם מספיק חכמים על מנת לכתוב קוד שיבטל לחלוטין את ההשפעה של פעולות אוטומאטיות, לכן לא מומלץ לבסס על העבודה הקלה את כל מערך הקידום.