פיקוד העורף התרעה במרחב

יופי, מתיחת בטן ושיווק

לרוב מוגדר היופי כהרמוניה וכשמירה על איזון ופרופורציה, כאשר יופי אנושי נהוג ליחס גם לפנים וגם לגוף חטוב. לכן, אין פלא, שהיופי משמש גם ככלי שיווק

ג'קי סויקיס 22/06/11 13:03מה שלא עשה הטבע, ייעשה ניתוח מתיחת בטן

בשורה זו יכולה לשמח את כל מי שהתמזל מזלו, והגנטיקה והטבע העניקו לו מראה יפה ומושך במיוחד. עם זאת, המציאות המודרנית מציעה פתרונות טובים ביותר גם לאלה שמזלם לא שפר עליהם כל כך. ההתפתחות המרשימה של הרפואה האסתטית, ובכללה גם ניתוחי מתיחת בטן, חוללה מהפך אמיתי בתחום היופי אשר משפיע ישירות על עולם השיווק בשלטי חוצות, טלוויזיה או אינטרנט. היום באמצעות הליך כירורגי פשוט של מתיחת בטן, עיצוב אף או הגדלת חזה, יכול להפוך גם מי שהטבע היה פחות נדיב איתו ליפה ולמושך. הרפואה האסתטית מציעה היום שלל ניתוחים כירורגים, החל בניתוח אף, דרך מתיחת בטן וכלה בשאיבת שומן. מעבר לערך האישי והפסיכולוגי של השינוי בחזות החיצונית, פעמים רבות עשוי ניתוח מתיחת בטן לחולל שינוי גם ברשמה השיווקית ולסלול את הדרך אל קידמת הבמה, ולבסוף גם לחשבון הבנק. כאשר הלקוח הפוטנציאלי מתבונן ביישות יפה, מתגברת השאיפה להיות דומה לה וברמה זהה – ומאותו רגע פוטנציאל ההמרה גדל.

מדוע יופי מוכר ולמה כדאי לשקול לבצע ניתוח מתיחת בטן?

אנשים יפים, ואין זה משנה אם יופיים הגיע להם מדרך הטבע או על ידי שיפוץ קל באמצעות ניתוח מתיחת בטן או כל ניתוח אחר, הם מושא להערצה ולקנאה. בשביל להיות יפים כמו הדוגמניות המוצגות על שלטי חוצות או כמו כוכבניות הישרדות, השרועות על החוף עם חזה שופע, ישבן מעוצב ובטן הנראית כמו לאחר ניתוח מתיחת בטן, מוכנים אנשים לשלם, והרבה. החברה אוהבת אנשים יפים, ומטבע הדברים, חייהם גם טובים יותר, ובמציאות המודרנית גם רווחיים יותר.

גם הפסיכולוגיה החברתית בעד ניתוח מתיחת בטן

לפי תוצאות מחקר שפורסם ב"Economic Psychology", אנשים יפים מצליחים יותר בחברה, בקריירה ובעבודה. במחקר נמצא גם, כי שכרם של אנשים יפים וחטובים גבוה ב-15 אחוזים משכרם של אנשים אחרים עם אותם כישורים, אך עם פנים פחות נאות ובטן פחות שטוחה ומתוחה. עוד נמצא במחקר, כי ככל שאדם יפה יותר, כך הוא גם מרוויח יותר כסף. וההוכחות לקשר ההדוק בין אסתטיקה ובין שיווק מוכרות לכולנו ממסך הטלוויזיה, משלטי החוצות ומעולם השיווק באינטרנט. בחברה המודרנית הצרכנית מאוד, נעשה שימוש ביופי גם כדי לקדם מכירות. הדוגמאות לכך הן רבות, החל מדוגמניות עם חיוך כובש ובטן שטוחה, כמו לאחר ניתוח מתיחת בטן, האוכלות יוגורט בריאות לשמירה על גזרה חטובה, וכלה בגברים מסוקסים עם גוף חטוב וחלק, המשתמשים בג'ל גילוח, שיהפוך גם אתכם לסקסיים לא פחות.


מתיחת בטן – השקעה לעתיד בטוח

החברה המערבית המודרנית שמה דגש על היופי, וחשופה ומושפעת ממנו גם ברמה השיווקית. בתחום האסתטיקה מושקעים משאבים רבים, תשומת לב וגם לא מעט כסף, כאשר היופי איננו תלוי עוד בגורל עיוור, ובאמצעות השקעה סבירה יכול כל אחד לשפר את מראהו, ובעקיפין לפתוח לעצמו אפשרויות חדשות גם ברמה השיווקית. הרפואה האסתטית המתקדמת חוללה מהפך אמיתי בתחום, והיא מאפשרת לאנשים לשנות ולשפר את גופם באמצעות ניתוח מתיחת בטן או כל ניתוח אחר וגם להשפיע על גורלם. ובשורה התחתונה, כדי להרוויח מיופי, לא צריך בהכרח להיות דוגמנים, מספיק לשפר את ההופעה, לעצב את הפנים, לעשות מתיחת בטן ולצאת לקראת חיים חדשים. אם תהיו מספיק יפים ומטופחים, גדל הסיכוי שהבוס יסכים להעלות את המשכורת ואפילו בחנות תוצענה לכם הנחות משתלמות יותר.