פיקוד העורף התרעה במרחב

תמונה אחת שווה אלף מילים

יש לך נושא לכתוב עליו והתחברת לאתר בלוגים. האש בעצמותיך שורפת את המקלדת ואתה או את כל כך רוצים להעביר את מה שעובר עליכם בלוויית רגשותיכם על דפי ה-WEB

ג'קי סויקיס 22/06/11 05:26כדי להפוך את הנושא מעניין יותר מומלץ לתבל את הבלוג שלך בתמונות על המתרחש , הרי תמונה שווה אלף מילים ואם כבר להגדיל אז למה שלא תצרף איזה סרטון קצר כדי שקהל קוראיך וצופיך יוכלו להיות גם קהל מאזיניך.
היום, הודות להתקדמות בתחום הצילום הדיגיטלי, לחברות הנותנות שירותי עריכה חינמיים ולאתרים כמו YOUTUBE ו-PICASA , קל יותר לך הגולש להעביר את מירב האינפורמציה (ריח – טרם ניתן להעביר) לקהל מעריציך.
גם יצרניות הסלולר הגדולות הבינו את הצורך בתיעוד התמונה או הוידיאו כך שהטלפונים הסלולאריים בשנים האחרונות הצטיידו במצלמה דיגיטלית או במצלמת וידיאו. אך התחושה בטלפונים הסלולאריים המתקדמים היא תחושה של "בית מלון הכל כלול" זה גם מכשיר שיחה, גם נגן MP3, גם מכשיר גלישה ברשת ומצלמה ברמה כזו או אחרת שם הכל ברמה סטנדרטית, בינונית , איטית ולא חדה שלא כמו לינה במלון איכותי שם אתה לן ברמה הגבוהה ביותר ויציאה למסעדות מובחרות , בחירתך שלך, כמשל למצלמה דיגיטלית שמטרתה אחת ויחידה – לתעד אם בסטילס או בוידיאו.
לפני שאחבר בין כתיבת הבלוגים תרשו לי לקחת כמה צעדים אחורה ולספר על גדולתה האמיתית של תחום הצילום הדיגיטלי כמה שנים אחורה והיום.
ללא ספק מצלמות דיגיטליות ניתן למצוא היום בכל בית. ההבדלים בין מצלמה דיגיטלית כזו או אחרת הופכים להיות קטנים יותר ויותר עם הזמן. אם בעבר הבדל בין מצלמה זולה למצלמה יקרה הייתה לא רק במחיר אלא גם באיכות, הבדלים אלה מצטמצמים היום יותר ויותר. כלומר, היום תוכלו למצוא מצלמה דיגיטלית ברמה גבוהה שתוכל לשרת אתכם נאמנה ולתעד את הרגעים היפים שלכם במחיר השווה לכל כיס. כמה ?? בין 800 ₪ ל – 2000 ₪ (הכוונה למצלמה דיגיטלית לצרכים ביתיים כדוגמת תיעוד הילדים, צילום נופים, צילומי תקריב וצילום וידיאו) ולא כמו בעבר שההבדלים במחירים ובאיכות בין מצלמה דיגיטלית זולה למצלמה יקרה היו גבוהים גם במחיר וגם באיכות התמונה.
בשנתיים האחרונות איחדו יצרני המצלמות הדיגיטליות את צילום הסטילס (תמונות) וצילום הוידיאו ליחידה אחת בה תוכלו להשתמש במצלמה דיגיטלית לשתי המטרות. כך שהיום תוכלו למצוא מצלמות דיגיטליות סביב ה-1200 ₪ שנותנות לכם צילום תמונות ברזולוציה גבוהה עם זום אופטי גדול (לקירוב האובייקט המצולם) ו.... צילום וידיאו באיכות HD-HIGH DEFENITION .
חנויות הצילום מדווחות על עליה גבוהה במכירת מצלמות מסוג זה הנקראות גם מצלמות גשר או מצלמות דמויות SLR של היצרניות המובילות כדוגמת : canon, Nikon, Panasonic, Fujifilm ועוד.
גם יצרניות כרטיסי הזיכרון הבינו את המגמה והן מייצרות היום כרטיסי זיכרון בנפחים גדולים יותר ומהירים יותר שלא נועדו רק לצילום תמונות אלא גם לצורך העברת אינפורמציה גדולה כמו סרטון וידיאו.
השנה יצאו לשוק כרטיסי זיכרון גדולים במיוחד הנקראים כרטיסי זיכרון SDXC שיגיעו לנפחים ענקיים של עד 2TERRA שזה עד פי 1000 מהכרטיסים שהיו נמכרים עד השנתיים האחרונות.
בכדי שנחבר את תחום הצילום לעניין הבלוגים לחגיגה הצטרפו שירותי אינטרנט כדוגמת YOUTUBE, שם תוכל לפתוח חשבון חינמי ולהוריד סרטונים שצילמת וכך להעבירם לכל מי שתרצה או כדוגמת PICASA שם תוכל לקבץ את התמונות שצילמת תחת נושא , לקבל כתובת אינטרנט ולהעבירו ליקרים לך. כל זה במקום העברת קבצים כבדים באמצעות דואר אלקטרוני או שירותי אחסון וידיאו יקרים שהיו נהוגים עד הגעתם המבורך של שירותים אלה.
מצלמות דיגיטליות רבות מעניקות לך אפשרות של חיבור ישיר לחשבון ה-YOUTUBE שלך בכדי להקל עליך את הורדת סרט הוידיאו אותו צילמת.
אנו עדים ברמה היומית לחיבור המבורך בין הרשת והתמונה באתרים החברתיים כדוגמת פייסבוק וטוויטר שם מתעדים אנשים וחברות את העובר עליהם ואת מרכולתם.
נחזור להתחלה – אז יש לך את כישרון הכתיבה,יש לך נושא ומקום לכתוב בו, קהל מעריצים ושירותי אינטרנט מתקדמים חינמיים לאחסון סרטים ועריכת תמונות . כל שעליך לעשות זה להצטייד במצלמה דיגיטלית עדכנית ממגוון המצלמות הדיגיטליות שביכולתן לצלם תמונות באיכות גבוהה וצילום וידיאו ברזולוציית HD ולהעביר בשורתך הלאה גם בטקסט וגם בתמונה .